"Рівні.Різні". Відомі харків'яни розповіли шість історій про гомофобію

"Рівні.Різні". Відомі харків'яни розповіли шість історій про гомофобію

"Рівні.Різні". Відомі харків'яни розповіли шість історій про гомофобію

Рух на підтримку рівності для всіх незалежно від гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації "Різні. Рівні" та креативна агенцієя Arriba! запросили різних відомих людей Харківщини, щоб вони озвучили реальні історії з життя геїв, лесбійок, бісексуальних і транс-людей, які не є відкритими.

"Хто ці люди? Як вони живуть? Чому не наважуються відкрити правду про себе навіть дуже близьким людям?", – питають організатори. Слоган проєкту: "Допоки сказати не можуть вони, їхніми голосами будемо ми".

У першому епізоді – історія спортсменки і лесбійки Даші, яку озвучиа Ната Сміріна із гуртів Pur:Pur, Astronata і "Печаль любимого блогера".

Актор "Театр 19" і соліст гурту соліст гурту "Dостоевсkий FM" розповів про дідуся-гея, який все життя прожив як інша людина.

Актор і режиссер театру "Нєфть" Артем Вусик став голосоом військового, який не зміг відкритися навіть там, де смерть була ближче, ніж за крок.

Співзасновниця "Сніг на голову" і менеджерка з благодійності на Куражі Таня Каменева в четвертому епізоді ропзовіал про прочанку, яка пройша по дорозі святого Якова.

Психолог-психотерапевт Максим Жидко озвучив епізод із життя трансгендерного чоловіка, якому вимушено доводиться розповідати про свою історію переходду.

У останньому, шостому відео письменниця та журналістка Анна Гін розповіла про лесбійку, чия мама намагалась "вилікувати" свою доньку ще 20 років тому.

Усі відео можна переглянути в Instagram-акаунті "КиївПрайд".

Що відомо

Проєкт "Різні. Рівні" реалізували за ініціативи мережі громадських організацій по всій Україні, а саме Гендер Зед, Інша, КиївПрайд, Ліга, Сфера, Освітній Центр з Прав Людини у Львові за підтримки Національного Демократичного Інституту в Україні та урядів Великобританії, Швеції та Канади. Ідею та усі складові проєкту розробила технологічна креативна агенція [isdgroup].

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше