В Одесі анонсували військово-морський парад до Дня Незалежності

В Одесі анонсували військово-морський парад до Дня Незалежності

В Одесі анонсували військово-морський парад до Дня Незалежності
Фото: Liga.net

В Одесі попри пандемію COVID-19 та карантинні обмеження святкування до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності не скасували. У місті планують провести чотири фестивалі, книжкову виставку та військовий-морський парад, повідомили у пресслужбі ОДА.

Там розповіли, що відзначати День Прапора та 30 річницю Незалежності почнуть весною. У травні в одеському Літньому театрі відбудеться етнофестиваль "Одеса-Травень-Фолк-Фест" та всеукраїнська виставка-форум "Українська книга на Одещині".

У червні в Одесі планують провести VII Міжнародний музичний фестиваль "Odessa Classics", у серпні – традиційний Одеський міжнародний кінофестиваль. У пресслужбі зазначили, що цього року в місті також пройде Вишиванковий фестиваль.

Крім цього до Дня Прапора та Дня Незалежності на території одеського аеропорту, на Воронцовському маяку та Потьомкінських сходах урочисто підніматимуть прапор. Не відмовилися в Одеській ОДА і від військово-морського параду.

Нагадаємо, 2 квітня директорка департаменту охорони здоров'я Одеської ОДА Наталія Одарій-Захар'єва повідомила про можливе посилення карантинних обмежень через зростання захворюваності на COVID-19 в регіоні.

Одарій-Захар'єва переконана, на Одещину чекає локдаун, адже наразі область перебуває на другому місті в Україні за кількістю захворілих на COVID-19.

Читайте також

На початок