"Баварія" перервала другу найдовшу серію без поразок в історії Ліги чемпіонів

"Баварія" перервала другу найдовшу серію без поразок в історії Ліги чемпіонів AP

І вдруге втратила очки за цей період.

"Баварія" поступилася ПСЖ у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів. Вдома чинний володар Ліги чемпіонів програв із рахунком 2:3.

Мюнхенцям вдалося відігратися з рахунку 0:2 та зрівняти його у другому таймі. Однак наприкінці зустрічі команда пропустила втретє - точно пробив у ближній кут Кіліан Мбаппе. Попри 31 удар по воротам парижан, забити більше двох голів "Баварія" не змогла.

Поразка проти ПСЖ стала першою для "Баварії" за останні 17 місяців у Лізі чемпіонів. Востаннє мюнхенці програвали у турнірі у березні 2019-го - в 1/8 фіналу команда поступилася майбутньому переможцю "Ліверпулю" з рахунком 1:3.

Після поразки "Ліверпулю" мюнхенська команда зіграла в Лізі чемпіонів 19 поєдинків, у 18 з яких здобула перемогу. Єдиний матч, у якому "Баварія" не змогла перемогти - в групі проти "Атлетіко" (1:1) у п'ятому турі.

Серія "Баварії" була другою найдовшою в історії турніру. Володарем рекордної серії є "Манчестер Юнайтед", який не програвав упродовж 25 поєдинків.

Найдовші серії без поразок у Лізі чемпіонів

• 25 матчів - "Манчестер Юнайтед" (19 вересня 2007 року - 5 травня 2009-го)
  • 19 матчів - "Аякс" (14 вересня 1994 року - 20 березня 1996-го)
  • 19 матчів - "Баварія" (14 березня 2001 року - 2 квітня 2002-го) та (18 вересня 2019-го - 7 квітня 2021-го).
  • 16 матчів - "Барселона" (8 березня 2011 року - 3 квітня 2012-го)
  • 16 матчів - "Манчестер Юнайтед" (4 березня 1998-го - 29 вересня 1999-го) та (23 жовтня 2001-го - 23 жовтня 2002-го).

Безпрограшна серія "Баварії" могла бути іншою через пандемію коронавірусу. Вона вплинула на кількість матчів плей-оф Ліги чемпіонів у сезоні-2019/20: чвертьфінальні та півфінальні поєдинки відбувалися у форматі однієї зустрічі.

• 17 березня 2021-го. "Баварія" - Лаціо" 2:1

Під час безпрограшної серії "Баварія" забила 67 голів у 19 поєдинках. А також здобула перемогу в Лізі чемпіонів-2019/20.

• З 15 листопада 2019-го головним тренером мюнхенців є Ганс-Дітер Флік. Під його керівництвом "Баварія" здобула перемогу в Лізі чемпіонів, а також у чемпіонаті та Кубку Німеччини в 2020 році.
  • Перед протистоянням із ПСЖ мюнхенці втратили найкращого бомбардира - форварда Роберта Левандовські. Він зазнав травми коліна у матчі збірної Польщі проти Андорри і пропустить місяць.
  • Останні 4 поразки в Лізі чемпіонів мюнхенців припадали на чотирьох різних тренерів: Карло Анчелотті, Юппа Хайнкеса, Ніко Ковача та Ганса-Дітера Фліка.
  • "Баварія" уперше за 4 роки пропустила два м'ячі у першому таймі матчу Ліги чемпіонів. Востаннє це було проти ПСЖ у вересні 2017-го - той поєдинок мюнхенці програли із рахунком 0:3.
  • Матч-відповідь проти ПСЖ "Баварія" зіграє 13 квітня у Парижі.
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт