Україна розгромила Данію та вийшла на чисте друге місце у відборі на футзальне Євро АФУ

Українці здобули другу перемогу в кваліфікації.

Збірна України розпочала останній ігровий тиждень кваліфікації на футзальне Євро-2022, перебуваючи на другому місці. Попри дві поразки лідерам групи хорватам, українці зберігають хороші шанси на те, щоб фінішувати на другому місці.

Крім цього, Україна повинна зіграти всі три матчі відбору вдома у Запоріжжі. Тому перший формально виїзний поєдинок проти Данії для українських футзалістів був домашнім.

Матч проти Данії став першим для України у відборі на футзальне Євро-2020 - єдину перемогу українці здобули у зустрічі проти Албанії. Данія один із двох поєдинків проти албанців програла.

Початок зустрічі для України виявився вдалим. Жовто-синім знадобилося трохи більше чотирьох хвилин, щоб відкрити рахунок. Помилкою голкіпера данців Крістофера Хога скористався Олександр Педяш, пробивши у ближній кут воріт.

Проте втримати перевагу українським футзалістам не вдалося. Майже одразу ж данці вдало вийшли в контратаку: Метс Фальк скористався прострілом Закарії Ель-Каза на дальню штангу та зрівняв рахунок.

До кінця тайму обидві збірні залишилися без гравців через травми. Михайлові Зваричу м'яч влучив у обличчя, після чого він покинув межі майданчику. А згодом Ель-Каз, який і пробив у Зварича, покинув поле після жорсткого підкату від голкіпера Олександра Сухова.

На перерву переможцями пішли українці. Жовто-сині заробили право на штрафний удар, а Ярослав Лебідь прямим ударом реалізував стандартне положення. Проте гол зарахували на Луїса Вейса, від якого м'яч і залетів у сітку.

Одразу ж після перерви українці забили втретє. Олег Єрьомін віддав передачу на Данила Абакшина, який у дотик пробив точно у лівий нижній кут - 3:1. Через 5 хвилин рахунок став 4:1 - Абакшин точно пробив під перекладину, перебуваючи поблизу воріт.

Українці мали ще кілька моментів для того, щоб збільшити перевагу, проте тривалий час скористатися ними не змогли. Однак під кінець вдалося забити не лише п'ятий, але й шостий голи: Сергій Журба віддав два асисти на Артема Фаренюка, який оформив дубль.

Данці відіграли один м'яч - голом відзначився Хансен, проте більше голів не було - 6:2. Результат, який дозволяє збірній Україні вийти на чисте друге місце відбіркової групи.

Футзал. Відбір на Євро-2022

Данія - Україна 2:6

Голи: Ель-Каз, 6, Хансен, 40 - Педяш, 5, Вейс, 17 (автогол), Абакшин, 21, 26, Фаренюк, 38, 39

Турнірна таблиця группи 1

1. Хорватія - 12 очок (4 матчі), 18:6 (різниця м'ячів)
  2. Україна - 6 (4), 20:15
  3. Данія - 3 (4), 8:14
  4. Албанія - 3 (4), 8:19

Календар матчів України (усі - в Запоріжжі)

• Четвер, 8 квітня (19:00). Данія - Україна
  • Неділя, 11 квітня (19:00). Україна - Албанія

До фінальної частини Євро-2020 напряму потрапляють переможці груп та 6 найкращих команд, що фінішують на другому місці.

БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика