Гравцю "Славії" загрожує 10-матчева дискваліфікація за расизм у грі проти "Рейнджерс" у Лізі Європи AP

Поки що УЄФА відсторонила його лише на один поєдинок.

Півзахисник "Славії" Онджей Кудела може отримати 10-матчеву дискваліфікацію за расизм у матчі-відповідді 1/8 фіналу Ліги Європи проти "Рейнджерс".

Дисциплінарний комітет УЄФА повідомив, що почав розгляд інциденту, який мав місце під час матчу "Рейнджерс" - "Славія". В організації вирішили відсторонити Куделу на одну гру, проте остаточне рішення по справі органом прийнято не було.

В заяві УЄФА зазначається, що крім Кудели, розслідування відбувається і відносно хавбека "Рейнджерс" Глена Камара. Саме відносно нього, як стверджує сам гравець, чеський півзахисник використав расистську репліку.

Якщо вина Кудели буде доведена, покарання гравця може бути досить жорстким. За інформацією BBC, півзахиснику "Славії" загрожує дискваліфікація на термін до 10 матчів.

Гравець не відправився до Лондона на матч 1/4 фіналу Ліги Європи проти "Арсенала". В клубі повідомили, що причиною цього є травма, якої зазнав Кудела - перед цим він також пропустив поєдинок чемпіонату Чехії проти "Брно" (0:0).

34-річний Кудела - гравець основного складу "Славії". У сезоні-2020/21 він зіграв 32 матчі у всіх турнірах, забивши 5 м'ячів.

Що відбулося в матчі "Рейнджерс" - "Славія"?

• Другий тайм. Арбітр вилучає двох футболістів "Рейнджерс" за грубу гру. Одного з них - форварда Кемара Руфа - вилучено за удар прямою ногою в обличчя голкіперу Онджею Коларжу.
  • 89-а хвилина. Штовханина між гравцями "Рейнджерс" та "Славії", учасниками якої були Камара та Кудела.
  • Кудела під час суперечки з Камара щось говорить гравцю "Рейнджерс", прикриваючи рота рукою. Півзахисник "Славії" покараний арбітром зустрічі жовтою карткою.
  • Камара та представники "Рейнджерс" після матчу стверджують: Кудела висловив расистську репліку, назвавши його "клятою мавпою".
  • Представники "Славії" у відповідь звинуватили Камара в тому, що той ударив Куделу у голову після матчу. Чеський клуб підготував звернення у поліцію щодо нападу.

• На початку березня УЄФА відсторонила до кінця сезону румунського арбітра Себастьяна Кольцеску, який потрапив у расистський скандал під час матчу ПСЖ - "Башакшехір".
  • До чвертьфіналу Ліги Європи пройшла "Славія", яка у матчі-відповіді обіграла "Рейнджерс" з рахунком 2:0 (перший матч - 1:1).
  • Чвертьфінальні матчі проти "Арсеналу" чеська команда зіграє 8 та 15 квітня відповідно.
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start