Ібрагімовіча звинувачують в убивстві лева із Червоної книги під час полювання

Ібрагімовіча звинувачують в убивстві лева із Червоної книги під час полювання

ЗМІ
Ібрагімовіча звинувачують в убивстві лева із Червоної книги під час полювання AP

Ймовірно, що цим вчинком шведський нападник також міг порушити кілька законів.

Нападник "Мілана" та збірної Швеції Златан Ібрагімовіч потрапив у центр скандалу через полювання десятирічної давнини.

В 2011 році Ібрагімовіч здійснив запит на отримання ліцензії для полювання. Отримавши документ, шведський нападник відправився до Південної Африки.

За інформацією шведського видання Expressen, Ібрагімовіч був серед групи людей, яка вбила африканського лева під час полювання. Тварина перебуває у Червоній книзі через скорочення популяції, і полювання на них є забороненим.

Крім убивства лева, Ібрагімовіч повернувся до Швеції із "трофеями". Із собою нападник захопив шкіру, а також щелепу та череп убитої тварини.

Чи порушив Ібрагімовіч закон?

Шведський форвард не нестиме відповідальності за вбиство лева, якщо його вина буде доведена. Згідно законодавства, полювання на тварин, які були вирощені у неволі, не карається законом.

Не є порушенням закону і полювання на тварину у групі людей. Водночас, Ібрагімовіча можуть покарати за те, що тварина, участь у полюванні якої він брав, не мала шансів на те, щоб урятуватися.

Крім того, нападник "Мілана" може мати проблеми із законом через ввезення решток лева на територію Швеції. Ввіз решток певних видів тварин до країни є обмеженим і навіть забороненим.

Поки що ані Ібрагімовіч, ані його юридичні представники не коментували інформацію видання.

Що відомо

  • Ібрагімовіч у одному з інтерв'ю розповідав, що лев - найулюбленіша його тварина. Він навіть має татуювання лева на спині.
  • В березні Ібрагімовіч відновив виступи за збірну Швеції після 5 років перерви. У її складі він віддав 2 результативні передачі - проти Грузії (1:0) та Косово (3:0) у відборі на чемпіонат світу-2022.
  • У сезоні-2020/21 Ібрагімовіч, виступаючи за "Мілан", забив 17 м'ячів у 24 поєдинках у всіх турнірах.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу