Понад третина українців вірить, що 2020 буде кращим за минулий рік

Понад третина українців вірить, що 2020 буде кращим за минулий рік

Опитування
Понад третина українців вірить, що 2020 буде кращим за минулий рік
.

Київський міжнародний інститут соціології заявляє, що 42% опитуваних українців вважають, що 2020 рік буде кращим за 2019-й.

Респондентам ставили питання стосовно їхніх очікувань щодо майбутнього року: "Що стосується вас особисто, чи вважаєте ви, що 2020 рік буде краще, гірше, або таким самим, як 2019 рік?"

"За даними дослідження у 2019 році, дещо більше третини людей на планеті (37%) сподіваються в новому році на краще. Чверть (25%) залишаються песимістами, вважаючи, що буде гірше. Не чекають жодних змін близько третини (31%). І лише 7% з відповіддю не визначились", — йдеться в результатах дослідження.

Згідно з ними, 42% українців сподіваються на краще в новому році.

Крім того, індекс оптимізму виявився нижче за результати усіх минулих років з початку досліджень (з 2013 року), хоча невеликі коливання у сторону збільшення чи зменшення цього показника таки були.

Україна в 2019 році зайняла 15 місце в міжнародному рейтингу оптимізму.

"Сусідами України за рівнем оптимізму виявилися Македонія та Аргентина (25 та 23 балів відповідно). З цим показником на тлі інших країн Україна, хоч і не виглядає аж занадто оптимістичною, але різко піднялася вгору порівняно з індексом оптимізму в 2018 році (на 4 пункти). Найвищий рівень оптимізму у жителів таких країн, як Перу (найвищий бал), Албанія, Нігерія, Казахстан та Вірменія. В Перу, наприклад, лише серед 8% населення панують песимістичні настрої стосовно нового року", — йдеться в повідомленні.

Як пояснили в КМІС, дослідження проводила міжнародна асоціація незалежних дослідницьких агентств Gallup International. Опитування під гаслом "Кінець року" проводяться з 2013-го.

У 2019 році в дослідженні взяли учать понад 45 тисяч людей з 46 країн світу. Дослідники вважають, що ці результати можна вважати репрезентативними стосовно всіх жителів Землі.

Як відомо:

На початок