Неймар не впорався з емоціями у матчі чемпіонату Франції. Йому загрожує тривала дискваліфікація ПСЖ

Матч був одним із вирішальних у контексті чемпіонської гонки у Франції.

Бразильський форвард ПСЖ Неймар був вилучений з поля у матчі проти "Лілля" у 31-му турі чемпіонату Франції.

Гра проти "Лілля" стала однією із ключових у розв'язці за чемпіонство у сезоні-2020/21. Перед нею обидві команди підходили із однаковою кількістю очок (по 63), і у випадку перемоги могли відірватися від суперника.

Переможцем матчу став "Лілль" - 1%0. На 20-й хвилині у складі гостей забив канадець Джонатан Девід, а бразилець Неймар за підсумками гри заробив вилучення і може бути дискваліфікований на кілька матчів через неспортивну поведінку.

Чому Неймару загрожує тривала дискваліфікація?

Вилучення Неймар заробив завдяки двом жовтим карткам, які отримав у другому таймі. На 48-й хвилині бразилець вступив у суперечку із півзахисником "Лілля" Андре і в один із моментів схопив його за обличчя.

Наприкінці зустрічі Неймар отримав другу жовту картку та вилучення. У боротьбі на лівому фланзі атаки бразильський нападник штовхнув у спину захисника "Лілля" Тіагу Джало.

Інцидент із Джало на цьому не було вичерпано. Захисник "Лілля" так само, як і бразилець, отримав друге попередження за розмову із арбітром після фолу Неймара і був вилучений з поля.

Продовження суперечки Неймара із Джало відбулося у підтрибунному приміщенні. Бразилець штовхнув гравця "Лілля" у плече, після чого між ними знову виникла суперечка. Втрутитися були змушені працівники стадіону.

Чи втрачав контроль над емоціями Неймар раніше?

В доробку Неймара у сезоні-2020/21 два вилучення, і першу червону картку він отримав за схожих обставин. У матчі проти "Марселя", який ПСЖ також програв вдома із рахунком 0:1, бразилець отримав пряму червону картку за удар у голову захисника Альваро Гонсалеса.

У підсумку Неймара покарали двома матчами дискваліфікації. Хоча сам бразилець із покаранням не погодився, обвинувативши захисника "Марселя" у расизмі.

На інцидент за участі форварда у грі проти "Лілля" відреагував і головний тренер ПСЖ Маурісіо Почеттіно. Він зазначив, що поразка його команди пов'язана не лише із поведінкою футболіста, але й із іншими речами, що заважають команді показувати високі результати.

"Звісно, управління емоціями є дуже важливим у нашому житті, футболі та клубі загалом. Те, що ми переживаємо зараз - нетипово у порівнянні зі звичним плином речей. Проте проблема не лише в емоціях. Є багато речей, які нам потрібно виправити для того, щоб ставати кращими".

• Сезон-2020/21 - четвертий для Неймара у складі ПСЖ.
  • Неймар взяв участь лише у 22 матчах паризької команди у всіх турнірах сезону та відзначився 13 голами.
  • Бразилець пропустив понад 3 місяці через травми та хворобу у сезоні-2020/21.

Яка ситуація у чемпіонаті Франції?

За 7 турів до кінця чемпіонату у боротьбі за чемпіонство перебувають 5 команд. Відстань чинного лідера турнірної таблиці "Лілля" від "Ліона", що йде на четвертому місці, складає 5 очок.

1. "Лілль" - 66
  2. ПСЖ - 63
  3. "Монако" - 62
  4. "Ліон" - 61

Представники топ-4 проведуть між собою лише два матчі. У 34-му турі "Ліон" зіграє проти "Лілля", а в 35-му між собою зустрінуться "Монако" та "Ліон".

• 7 квітня - перший матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів ПСЖ проти "Баварії" (на виїзді).
  • 10 квітня - поєдинок 32-го туру чемпіонату Франції проти "Страсбура" (на виїзді).
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start