Маліновський віддав два ассисти за "Аталанту". У нього 4 результативні дії в останніх двох іграх AP

Третя гра з двома та більше результативними діями за два сезони в Італії.

Український півзахисник Руслан Маліновський став автором одразу двох результативних передач у матчі 29-го туру Серії А між "Аталантою" та "Удінезе". Гра закінчилася з рахунком 3:2 на користь команди з Бергамо.

Перший ассист Руслан оформив наприкінці першого тайму - українець віддав розрізну передачу на Луїса Муріеля, який опинився віч-на-віч з воротарем та подвоїв перевагу "Аталанти" (2:0).

Друга результативна передача Маліновського трапилася уже після перерви. Цього разу Руслан віддав приховану передачу на Дувана Запату, відрізавши одним пасом увесь захист суперника - нападнику залишилося переграти воротаря (3:1).

До кінця гри "Удінезе" відіграло один м'яч, але не більше. Руслан Маліновський пішов з поля на 78-й хвилині - його замінили.

Для українця - це другий поспіль матч з результативними діями в Серії А. У попередньому турі Руслан забив гол та віддав результативну передачу. А загалом - це третя гра Маліновського за "Аталанту", в якій він зробив більше однієї результативної дії.

Усього у нього 26 результативних дій в "Аталанті" - 16 у попередньому сезоні, 10 у цьому. Що цікаво, рівна кількість голів та результативних передач - по 13.

Усі матчі Маліновського в Італії з 2+ результативними діями

1. проти "Брешії" (14 липня 2020) - гол + 2 ассисти (6:2)
  2. проти "Верони" (21 березня 2021) - гол + ассист (2:0)
  3. проти "Удінезе" (3 квітня 2021) - 2 ассисти (3:2)

Скільки ігрової практики у Маліновського у сезоні

• Руслан виходив у старті в п'яти з останніх шести матчів "Аталанти" у Серії А.
  • Усього в сезоні провів 36 матчів за "Аталанту" в усіх турнірах - 17 разів виходив у старті. Повністю відіграв 3 матчі.
  • Українець забив 4 голи та віддав 6 ассистів у сезоні.

• Ця перемога дозволила "Аталанті" піднятися на третє місце у турнірній таблиці Серії А - 58 очок після 29 матчів.
  • Маліновський ділить восьме місце у заліку найкращих ассистентів Серії А цього сезону.
  • Віктор Коваленко не виходив на поле у матчі проти "Удінезе" - провів гру в запасі.
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start