Найдорожчу у світі картину перетворили на NF-токен

Найдорожчу у світі картину перетворили на NF-токен

Найдорожчу у світі картину перетворили на NF-токен

Найдорожчу у світі картину "Спасителя світу" Леонардо да Вінчі перетворили на NF-токен. Його хочуть продати за 450 мільйонів доларів.

Бен Льюїс, історик та автор книги "Останній Леонардо", створив NFT-версію картини Леонардо да Вінчі. Вона називається "Метаверсія Спасителя" (Salvator Metaversi) та зображує Христа. Його права рука піднята для благословення, в той час, як ліва стискає в кулаці пачку доларів. Про це повідомляє The Artnews paper.

Цифрову роботу планують продати на аукціоні, який відбудеться уже в ці вихідні – 3 та 4 березня. Як відомо, саме тоді католики всього світу відзначають Великдень.

"Моя мета – 450 млн доларів. Якщо NF-токен не вдасться продати, я хочу хоча б привернути увагу до несправедливості на артринку, де люди , що не усвідомлюють його складності, продають родинні реліквії за невеликі гроші й не отримують комісійних за перепродаж, коли робота виявляється "сплячою", — йдеться у заяві Льюїса.

Що відомо

"Спаситель світу" – остання картина Леонардо да Вінчі, що перебувала в приватній колекції. У листопаді 2017 року власник – російський мільярдер та колекціонер Дмитро Риболовлєв – виставив її на торги аукціонного дому Christie's.

Вона була продана Лувру Абу-Дабі за сенсаційні 450 млн доларів та побила попередній рекорд. "Алжирських жінок" Пабло Пікассо продали у травні 2015 року за 179,4 мільйона доларів.

Читайте також

Ринок цифрового мистецтва: як він працює і чи зможуть на ньому розбагатіти українські художники

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше