Еліна Світоліна вилетіла в півфіналі турніру в Маямі від першої ракетки світу

Еліна Світоліна вилетіла в півфіналі турніру в Маямі від першої ракетки світу AP

Друга поспіль поразка Еліни від Ешлі Барті.

Турнір в Маямі став українки Еліни Світоліної поки що найкращим у 2021 році. Вона змогла виграти чотири матчі поспіль, уперше в сезоні дійшла до півфіналу - і усе це з дискомфортом правого зап'ястя.

У півфіналі на Світоліну очікував найбільший тест на турнірі: перша ракетка світу, австралійка Ешлі Барті. Тенісистки раніше п'ять разів грали між собою - 4:1 за матчами на користь Еліни. Щоправда, остання очна гра залишилася за Ешлі.

Матч у Маямі теж виграла Барті - доволі впевнено, у двох сетах. Обидва з рахунком 6:3. Щоправда, шанси в Світоліної були.

Українка розпочала матч з 1:4 та двох втрачених власних подач. Однак у цей момент зібралася - зробила зворотній брейк, взяла свою подачу та тисла на Барті. За рахунку 3:4 Еліна заробила два брейк-поїнти на подачі суперниці, але Ешлі відіграла їх, а потім захистила подачу. Наступний гейм Світоліна програла на своїй подачі, разом з ним і сет - 3:6.

У другій партії Еліна теж зробила один брейк, більше нав'язати боротьбу австралійці на її подачах не вдалося. Натомість Барті взяла дві подачі Світоліної, цієї переваги вистачило для перемоги - 3:6 для австралійки.

Еліна намагалася агресивно моментами відповідати на дії Ешлі, але австралійка була куди впевненішою в атакувальній грі.

WTA 1000. Маямі. Півфінал

Ешлі Барті (Австралія, 1) - Еліна Світоліна (Україна, 5) 2:0 (6:3, 6:3)

• За результатом турніру Еліна Світоліна залишиться п'ятою ракеткою світу. Для неї це був найкращий виступ у 2021 році.
  • Ешлі Барті у фіналі Маямі зустрінеться з переможницею пари Б'янка Андреєску - Марія Саккарі.
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт