"Мотор" втримав перемогу над "Мешков Брестом" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ГК "Мотор"

Перед матчем у Білорусі у запорожців перевага в 2 м'ячі.

"Мотор" завершив груповий етап Ліги чемпіонів на п'ятому місці в своїй групі, а це означало, що суперником українців в 1/8 фіналу став білоруський "Мешков Брест" (четверте місце в паралельній групі). Відповідно, перший матч команди грали на полі "Мотора".

У минулому сезоні українці та білоруси зустрічалися чотири рази (в Лізі чемпіонів та Лізі SEHA) - усі чотири матчі виграв "Мешков Брест".

Перший тайм "Мотора" проти "Мешков Бреста" пройшов неоднозначно. Запорожці спочатку поступалися із рахунком 4:5, однак потім вийшли уперед і навіть здобули перевагу в два м'ячі за підсумками стартових 20 хвилин.

Проте через 4 хвилини рахунок знову став нічийним - 10:10. "Мотор" взяв тайм-аут і успішно закінчив заключні 6 хвилин - запоріжці закинули 5 м'ячів супернику, дозволивши "Мешков Бресту" забити лише двічі. 15:12 - за такого рахунку команди пішли на перерву.

Після перерви "Мотор" почав втрачати перевагу. За стартові 10 хвилин другого тайму різниця між запоріжцями та білорусами скоротилася до одного м'яча.

Майже весь другий тайм "Мотор" намагався повернути перевагу, що була у першому таймі, а "Мешков Брест" - відігратися. У підсумку тривалий час рахунок у матчі коливався між +1 та +2 на користь запорожців.

У підсумку друга половина зустрічі закінчилася мінімальною поразкою запоріжців. Перед матчем у Білорусі "Мотор" має перевагу в 2 м'ячі.

Гандбол. Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу. Перший матч

"Мотор" (Україна) - "Мешков Брест" (Білорусь) 32:30 (15:12)

"Мотор": Малашинскас - 7, Пуховські - 4, Денисов - 4, Горига - 4, Кубатко - 4, Бохан - 3, Міноцький - 2, Донцов - 2, Гурковський - 2

• Матч-відповідь між "Мешков Брестом" та "Мотором" відбудеться у четвер, 8 квітня.
  • Для виходу в 1/4 фіналу "Мотору" потрібно не програти супернику на виїзді з різницею більше, ніж в один м'яч. Або в два м'ячі, якщо українці закинуть більше 30 м'ячів.
  • Переможець пари "Мотор" - "Мешков Брест" в 1/4 фіналу зустрінеться з переможцем пари "Барселона" - "Ельверум" (матчі - 2 та 5 квітня). "Мотор" ще ніколи не виходив в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartБіатлонТеніс