"Сталася історична подія". Музей-архів преси отримав нове приміщення

"Сталася історична подія". Музей-архів преси отримав нове приміщення

"Сталася історична подія". Музей-архів преси отримав нове приміщення Facebook: Музей-архів преси

Музей-архів преси, заснований істориком та журналістом Вахтангом Кіпіані, отримає нове приміщення на київському Подолі. Про це 31 березня Кіпіані повідомив у Facebook.

За словами Кіпіані, понад сім років тому, за кілька днів до початку Майдану, на запрошення Оксани Маркарової музей отримав приміщення, де вдалося розмістити колекцію періодики, книг, діаспоріани, самвидаву. Але місця стало мало, бо колекція зросла до десятки тисяч книг і сотні тисяч інших паперових артефактів.

"Вчора сталась історична подія. [...] Нове приміщення – це теж Поділ, і теж за грандіозної допомоги Оксани [Маркарової] – воно буде в декілька разів більше за теперішнє", – написав Кіпіані.

В ексклюзивному коментарі Читомо Вахтанг Кіпіані повідомив, що ремонт в новому приміщенні розпочнеться вже за декілька днів. Також він додав, що згодом знадобиться допомога меценатів та волонтерів задля облаштування нового приміщення музею. 

Що відомо

  • Музей-архів преси відрито у жовтні 2014 роки. Колекція музею нараховує понад 30 тисяч найменувань газет і журналів. Має кількасот тисяч одиниць зберігання. Серед цінних видань – примірник газети "Літаври", редакторкою якої була Олена Теліга, та перший номер першої української газети "Зорі Галицкої".
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше