Вінничани здобули "золото" на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

. vmr.gov.ua

На чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл троє вінничан здобули золоті медалі. Змагання проходили у Трускавці, що на Львівщині, з 25 по 28 березня.

Про це повідомляють на сайті міськради.

Вінниччину представляли на чемпіонаті вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №2. Перші місця вибороли Артем Жуковський, Влад Жуковський і Марія Ільюк.

Загалом, у змаганнях взяли участь 284 спортсмени з 17 команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл та 11 позашкільних закладів. Юні учасники показували свої вміння у чотирьох дистанціях: надкоротка, середня, продовжена, скорочена.

У підсумку ж перше місце серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл посіла КДЮСШ Пуща-Водиця (м. Київ), а серед позашкільних закладів Центр туристсько-краєзнавчої учнівської молоді Херсонської області.

• У Вінниці сімʼї загиблого бійця вручили орден "За мужність"
  • 13 місяців в Антарктиці: вінничанин вирушив у наукову експедицію