Приватна космічна місія Space X повністю укомплектувала екіпаж

Приватна космічна місія Space X повністю укомплектувала екіпаж

Приватна космічна місія Space X повністю укомплектувала екіпаж
SpaceX

Приватна космічна місія SpaceX Inspiration4, ініційована мільярдером Джаредом Айзекманом, повністю укомплектувала екіпаж.

Про це повідомляє The Hill.

Викладачка коледжу Сіан Проктор з Арізони та ветеран ВПС США Кріс Сембровскі з штату Вашингтон приєднаються до спонсора польоту Джареда Айзекмана та співробітниці дитячої лікарні святого Юди Хейлі Арсено у триденній місії на земній орбіті.

Місія з назвою Inspiration4 стартуватиме наприкінці 2021-го року з Космічного центру Кеннеді у Флориді. Мільярдер Джаред Айзекман – генеральний директор компанії з обробки платежів Shift4 Payments і співзасновник компанії Draken International, яка навчає пілотів для ВПС США, повністю оплатив вартість польоту і планує використати політ в межах благодійної акції, аби зібрати 200 млн доларів для дитячої дослідницької лікарні імені святого Юди.

Капсула SpaceX Dragon має бути запущена не раніше середини вересня і планує досягти висоти майже 600 кілометрів, що є вищим за орбіту Міжнародної космічної станції.

Що відомо

  • Американська приватна компанія Axiom Space назвала учасників першої туристичної місії корабля компанії бізнесмена Ілона Маска Crew Dragon до Міжнародної космічної станції.
  • SpaceX завершила передстартові випробування корабля для польотів на Марс.
  • Ілон Маск назвав орієнтовні терміни першої космічної місії на Марс за участі астронавтів. За його словами, за сприятливих обставин люди зможуть досягти Червоної планети вже за 4 роки.
  • SpaceX готувалася здійснити перший тестовий запуск міжпланетного корабля Starship SN8, який у майбутньому планують використовувати для польотів на Марс.

Вибір редакції

На початок