Вирішальний блок-шот Леня, данк у виконанні Михайлюка. Як зіграли українці у матчах НБА AP

Обидва баскетболісти розпочали гру зі старту.

Двоє українських баскетболістів, Святослав Михайлюк та Олексій Лень, потрапили до стартових п'ятірок "Оклахоми-Сіті Тандер" та "Вашингтон Візардз" на матчі регулярного чемпіонату НБА.

Матчі для команд українців закінчилися по-різному. "Тандер" Михайлюка поступилися "Даллас Маверікс" (106:127), а "Візардз" Леня здобули перемогу над "Індіаною Пейсерс" (132:124).

Як зіграв Олексій Лень?

Для Леня матч проти "Пейсерс" став дев'ятим поспіль, коли він розпочинав гру зі старту. Однак, на відміну від Михайлюка, центровий "Візардз" провів менше хвилин на полі, аніж його партнер по збірній за "Тандер" - 22, та набрав меншу кількість очок - 7.

Попри те, що Лень не набрав багато очок, на його рахунку один із ключових моментів поєдинку. Українець зробив блок-шот у заключній чверті за рахунку 115:116, після якого Руї Хачімура вибіг у контратаку та вивів "Візардз" уперед.

Після данку Леня "Візардз" не лише тимчасово вийшли уперед, але й почали збільшувати перевагу над "Пейсерс". У підсумку матч закінчився перемогою "Вашингтону" із різницею у 8 очок.

Блок-шот у останній чверті став для Леня єдиним у матчі. Крім нього та 7 очок, український центровий зробив 5 підбирань (3 - під кошиком суперника), а також 1 асист.

Найкращим гравцем матчу став лідер "Візардз" Рассел Вестбрук. За 39 хвилин він зробив тріпл-дабл - 35 очок, 14 підбирань та 21 асист.

Як зіграв Святослав Михайлюк?

Для Михайлюка вихід у старті "Тандер" став першим з моменту обміну із "Детройт Пістонз". У попередніх п'яти матчах українець отримував не менше 15 хвилин ігрового часу, однак розпочинав гру з лави запасних.

Загалом українець провів 27 хвилин на майданчику - востаннє він мав більше часу у матчі, граючи за "Пістонз" проти "Торонто Репторс" та "Нью-Йорк Нікс" на початку березня (по 37 хвилин). Також Михайлюк набрав найбільшу кількість очок з моменту обміну - 16 і став другим за результативністю гравцем у складі команди проти "Маверікс". Більше за нього набрав очок лише форвард Алексей Покушевскі - 21.

Серед хайлайтів у грі Михайлюка варто відзначити данк у його виконанні у третій чверті. Українець, отримавши передачу від Ісайї Брауна, заколотив м'яча у кільце.

На відміну від попередніх матчів, Михайлюк менше кидав з-за дуги, реалізувавши 2/3 триочкових. А також виконав 5/7 двоочкових кидків. Окрім очок, в доробок українець записав собі ще 3 підбирання, а також 1 асист, закінчивши гру із коефіцієнтом +/- -13.

• Наступні матчі "Візардз" та "Тандер" зіграють проти "Шарлотт Горнетс" та "Торонто Репторс" 30 та 31 березня відповідно.
  • Завдяки перемозі "Візардз" піднялися на 12-е місце у Східній конференції (17 перемог, 28 поразок). "Тандер" - 13-і у Західній (19 перемог, 27 поразок).
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start