В ЄС дозволили зберігати вакцину Pfizer у звичайних фармхолодильниках

В ЄС дозволили зберігати вакцину Pfizer у звичайних фармхолодильниках

В ЄС дозволили зберігати вакцину Pfizer у звичайних фармхолодильниках
. Pixabay

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) дозволило зберігати вакцину від коронавірусу Pfizer / BioNTech протягом короткого часу у звичайних фармацевтичних холодильниках.

Як повідомляється на сайті EMA, тепер вакцину можна зберігати протягом двох тижнів при температурі від -25 до -15 градусів, що є стандартним режимом для фармацевтичного холодильника. Раніше препарат дозволяли зберігати при температурі від -60 до -90 градусів.

Зазначається, що це рішення пришвидшить поширення вакцину Pfizer / BioNTech в Євросоюзі на всьому ланцюжку поставок. До цього для транспортування препаратів потрібно було організувати спеціальні морозильні камери, яких не вистачає.

Що відомо

  • За даними МОЗ, у квітні Україна отримає вакцини виробництва німецько-американської компанії Pfizer/Biontech. Поставки мали початися у лютому, однак компанія не встигла вчасно виробити потрібний обсяг препарату.
  • Україна має отримати 117 тисяч доз вакцини Pfizer/Biontech.
  • У Гонконзі призупинили вакцинацію препаратом Pfizer через тріщини у флаконах.
  • Вакцина від Pfizer/BioNTech виявилась ефективною проти штамів збудника COVID-19, раніше виявленого на території Бразилії, а також штамів, ідентифікованих у хворих у Великій Британії та Південній Африці.
  • Американська компанія Pfizer планує розпочати виробництво своєї вакцини проти COVID-19 в Індії.
  • Європейський союз планує вакцинувати від COVID-19 усіх охочих громадян до кінця літа 2021 року.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок