Два з трьох представників України пройшли коротку програму на чемпіонаті світу з фігурного катання

Два з трьох представників України пройшли коротку програму на чемпіонаті світу з фігурного катання

Два з трьох представників України пройшли коротку програму на чемпіонаті світу з фігурного катання AP

Кваліфікацію пройшли у чоловічій, а також дисципліні із ритм-танцю.

Українська пара - Олександра Назарова та Максим Нікітін, а також фігурист Іван Шмуратко продовжать виступи на чемпіонаті світу, що проходить у Стокгольмі.

Як виступив Шмуратко?

Після вильоту Анастасії Архипової, Україна залишилася лише із представником у чоловічій дисципліні. Шмуратко вдруге змагався на рівні чемпіонату світу, однак у 2019 році показав лише 29-й результат. Хоча підходив до змагань у статусі чемпіона України, яке здобув у лютому.

Для того, щоб забезпечити собі виступ у довільній програмі чемпіонату світу, Шмуратко повинен був потрапити до списку 24 найкращих у короткій програмі. Тобто виступити краще, ніж два роки тому.

Шмуратко зміг подолати кваліфікацію. У короткій програмі чемпіонату світу в Стокгольмі український фігурист показав кращий результат, фінішувавши 22-м із результатом у 73.98 очок.

Найкращими за підсумками короткої програми стали японські фігуристи. Юдзуру Ханю із результатом 106.98 очок випередив співвітчизника Юму Кагіяму. Третє місце показав американець Нетан Чен.

Чемпіонат світу з фігурного катання. Чоловіки (коротка програма)

  1. Юдзуру Ханю (Японія) - 106.98
  2. Юма Кагіяма (Японія) - 100.96
  3. Нетан Чен (США) - 98.85

...

22. Іван Шмуратко (Україна) - 73.98

Як виступили Назарова та Нікітін?

До фінальної частини змагань у ритм-танці могли пройти 20 найкращих пар за підсумками кваліфікаційного раунду. Загалом у змаганнях мали брати участь 32 пари, тому для того, щоб забезпечити собі фінал, Назарова та Нікітін повинні були випередити 12 пар.

Читайте також: Чемпіонат світу з фігурного катання: склад збірної України та розклад змагань

Назарова та Нікітін змогли і цього разу вийти у фінал. У кваліфікації українська пара фігуристів набрала 66.54 очок та забезпечила собі участь у двадцятці найкращих.

Переможцями кваліфікації стали представники російської федерації фігурного катання Вікторія Сініцина та Нікіта Кацалапов. Вони випередили дві американські пари, вийшовши на льод передостанніми.

Для Назарової та Нікітіна - це шостий чемпіонат світу в кар'єрі. Їх найкращими результатами стали 15-е місце у 2017 та 2018 роках. А перед виступами у Стокгольмі вони, так само, як і Шмуратко, стали чемпіонами України (п'ята перемога у кар'єрі).

Чемпіонат світу з фігурного катання. Ритм-танець (кваліфікація)

  1. Вікторія Сініцина/Нікіта Кацалапов (ФФКРФедерація фігурного катання Росії) - 88.15
  2. Медісон Хаббелл/Захарі Донох'ю (США) - 86.05
  3. Медісон Чок / Еван Бейтс (США) - 85.15

...

20. Олександра Назарова/Максім Нікітін (Україна) - 66.54

Що далі

  • Субота, 27 березня. 12:00 - чоловіки (довільна програма);
  • Субота, 27 березня. 18:00 - танці (фінал)
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт