Чинний чемпіон Australian Open захищатиме титул у фіналі турніру

Чинний чемпіон Australian Open захищатиме титул у фіналі турніру Twitter AusOpen

Серб Новак Джокович продовжив свою безпрограшну серію протистоянь з Роджером Федерером на турнірах Великого шолома. У трьох сетах він здолав опір третьої ракетки світу й зіграє у фіналі Australian Open.

У ювілейній, 50-й, очній зустрічі тенісистів, яка тривала 2 години 18 хвилин, "Джокер" святкував перемогу з рахунком 7-6(1), 6-4, 6-3. При цьому в першій партії Федерер мав перевагу 5:2, але не зумів довести сет до переможного завершення й поступився у тайбрейку. Доля другого сету вирішилася в 10 геймі – серб реалізував сетбол. Новак впевнено дотиснув суперника у третій партії.

На турнірах Grand Slam він не програє швейцарцю від 2012 року.

У вирішальному поєдинку чинний чемпіон AO зустрінеться з переможцем півфінальної пари Домінік Тім (Австрія) – Александр Зверєв (Німеччина). У разі перемоги Джокович підніметься на перший рядок рейтингу ATP.

Відкритий чемпіонат Австралії триватиме до 2 лютого 2020 року.

Нагадаємо, остання представниця України на турнірі зупинилася на стадії чвертьфіналу.