Як COVID-19 та скасований рейс коштували команді NaVi участі у першому мейджорі сезону з Dota 2

Як COVID-19 та скасований рейс коштували команді NaVi участі у першому мейджорі сезону з Dota 2

Як COVID-19 та скасований рейс коштували команді NaVi участі у першому мейджорі сезону з Dota 2 Dota 2

Не допомогли навіть кілька змін у складі команди.

Українська кіберспортивна команда Natus Vincere (NaVi) вимушено знялася із першого мейджоруголовного турніру у 2021 році з Dota 2 - ONE Esports Singapore Major. Про це повідомляється у прес-релізі команди.

Основною причиною відмови від участі стали позитивні тести у трьох гравців команди. Попри це, NaVi знайшли гравців для участі на мейджорі, однак цього виявилося недостатньо через технічні причини.

Що трапилося?

20 березня двоє гравців команди NaVi - Богдан "Iceberg" Василенко та Андрій "ALWAYSWANNAFLY" Бондаренко повідомили про позитивні результати тестів на коронавірус. Вони не могли відправитися в Сінгапур на турнір, через що команда розпочала пошук заміни обом гравцям.

Заміну було знайдено. Замість Iceberg та ALWAYSWANNAFLY повинні були зіграти тренер NaVi Андрій "Mag" Чіпенко, а також Роман "Ramzes666" Кушнарьов - колишній гравець команди Just Error, який залишив її ще в грудні 2020 року. Із цим складом NaVi могли відправитися на турнір у Сінгапур.

Проте перед вильотом у Сінгапур, під час повторних тестів на коронавірус, NaVi втратили ще одного гравця. Mag, який контактував із Iceberg та ALWAYSWANNAFLY, також отримав позитивний результат тесту на коронавірус. Команді знову необхідно було шукати заміну.

За інформацією українського коментатора Віталія "v1lat" Волочая, за день перед вильотом NaVi у терміновому порядку знайшли заміну. Не маючи можливості довикликати когось із гравців із першого дивізіону, вони запросили сербського кіберспортсмена Ніколу "Lebron" Поповича.

Lebron здав негативний тест на коронавірус і навіть вилетів із країни до Сінгапуру. Проте літак, на якому був гравець, повернули через технічні причини до Сербії.

У підсумку вилетіти на турнір Lebron не зміг. Термін дії його ПЛР-тесту на коронавірус вже сплинув, а для того, щоб отримати дозвіл на посадку на новий рейс, йому було необхідно здати ще один. Однак час, який був необхідний для вильоту в Сінгапур та для отримання результату ще одного ПЦР-тесту означав, що команда NaVi не встигне своєчасно прибути на турнір.

Крім цього, у NaVi повідомили, що у кількох інших гравців після контакту із Mag також піднялася температура. Навіть якби команда знайшла ще кількох гравців на заміну, існувала ймовірність, що після прильоту в країну їх всіх відправили б на карантин - згідно законодавства, якщо хоча б один із гравців NaVi отримав позитивний результат тесту на коронавірус вже у Сінгапурі, на карантин відправили б усіх.

Попри це, один із гравців, яких NaVi довикликали для участі на турнірі, до Сінгапуру відправився - "v1lat" повідомив, що "Ramzes666" вилетів на змагання. Проте вже під час польоту стало відомо, що українська команда участі у мейджорі не прийматиме.

"Прилетів, називається", - написав Ramzes666.

Що відомо

  • NaVi зіграли 7 матчів на рівні Pro Circuit 2021Кваліфікаційний сезон у Dota 2 у дивізіоні СНГ - 5 перемог і 2 поразки, завдяки чому забезпечили собі участь на мейджорі в Сінгапурі.
  • Крім призових (переможець турніру отримає $200 тисяч), NaVi повинні були боротися за кваліфікаційні очки на The International 2021 - найголовніший турнір в Dota 2. За перемогу на ONE Esports Singapore Major українська команда могла отримати 2700 очок.

Natus Vincere в Dota 2: що відомо

  • Перші переможці в історії The International - українська команда перемогла у фіналі 2011 року.
  • NaVi сім разів брали участь на The International та тричі грали у фіналах (у 2012 та 2013 роках команда програвала вирішальні матчі). Востаннє Natus Vincere грали на турнірі в 2019 році (13-16 місце), а в 2020-му він не відбувся через пандемію коронавірусу.
  • Остання перемога команди NaVi з Dota 2 - турнір OGA Dota PIT Season 4: Europe/CIS (15-18 грудня). Natus Vincere здобули $62.5 тисяч за перемогу.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт