Хокейні "Дніпро" та "Краматорськ" зіграли найдовший матч в історії України. Скільки тривала гра УХЛ

Командам знадобилося ще три овер-тайми після закінчення основного часу.

В одному із матчів плей-оф УХЛ був зіграний найдовший матч в історії України. "Дніпро" та "Краматорськ" визначили переможця у другому чвертьфінальному поєдинку лише завдяки трьом овер-таймам.

Що трапилося?

"Дніпро" та "Краматорськ" відзначилися лише двома шайбами в основний час другого поєдинку чвертьфінальної серії. На 8:13 хвилини другого періоду Євгеній Гасніков відкрив рахунок, закинувши першу шайбу херсонців у плей-оф. Однак через 8 хвилин "Краматорськ" зміг забити у відповідь завдяки зусиллям Айнарса Подзиньша.

До кінця основного часу зустрічі залишалося ще 23 хвилини. Проте його виявилося недостатньо - командам знадобилося зіграти майже ще один матч за тривалістю, щоб визначити переможця.

Після закінчення основного часу команди зіграли три овер-тайми по 20 хвилин. Лише під час третьої 20-хвилинки "Дніпро" зміг здобути перемогу - переможну шайбу собі на рахунок записав Рузаль Галеєв. Після цього гра була закінчена.

Загалом команди зіграли між собою понад 112 хвилин чистого ігрового часу. Попередній рекорд також належав "Дніпру" - у вересні 2020 року для того, щоб здобути перемогу у матчі проти "Донбасу", командам знадобилося зіграти два овер-тайми, а переможну шайбу команди закинули на 93:43 хвилині.

За останні 5 сезонів в УХЛ команди лише тричі зіграли 65 та більше хвилин. Чотири рази це відбувалося саме під час поєдинків "Дніпра".

• 9 березня 2018-го. "Білий Барс" - "Кременчук" (1:2 ОТ) 65:20

• У протистоянні між "Дніпром" та "Краматорськом" рахунок став 1:1. Команди грають у серії до 2 перемог.
  • У півфіналі УХЛ зіграють переможець регулярного чемпіонату УХЛ "Донбасс", а також "Кременчук, який здобув перемогу у серії над "Білим Барсом".
  • 26-27 березня будуть зіграні вирішальні матчі чвертьфіналів між "Соколом" та "Маріуполем", а також третя гра "Краматорська" та "Дніпра".
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт