Халімон програв суд проти Полякова у справі про «продаж округів»

Халімон програв суд проти Полякова у справі про «продаж округів»

Халімон програв суд проти Полякова у справі про «продаж округів»
ФОТО: Суспільне Чернігів

Нардеп від «Слуги народу» Павло Халімон програв Антону Полякову у справі про «продаж округів» під час парламентських виборів у 2019 року. Суд відмовив йому у стягненні 1 млн грн моральної шкоди та 55-ти тисяч гривень компенсації за «відновлення його стану здоров’я».

Відповідне рішення Новозаводського районного суду Чернігова днями опублікували в Єдиному реєстрі судових рішень.

Нагадаємо, Павло Халімон звернувся до суду після публікації у щотижневику «Весть» (14 листопада 2019 року), де Антон Поляков звинуватив його та позафракційного нардепа Валерія Давиденка у «торгівлі округами» під час позачергових виборів до Верховної Ради.

Зокрема Антон Поляков стверджував, що Валерій Давиденко за сприяння Халімона отримав 1,5 млн доларів за те, щоб завадити перемогти Полякову у 206 окрузі. Крім того припускав, що за 208 та 210 округами партія «Слуга народу» висувала технічних кандидатів.

Ці заяви Павло Халімон вимагав спростувати через суд, а також вимагав від Полякова 1 млн гривень моральної шкоди та 55 тисяч гривень компенсації за понесені матеріальні збитки.

Зокрема, у тексті ухвали йдеться, що Павло Халімон після публікації звертався до лікарні через: «скарги на безсоння та роздратованість», «… зниження пам`яті, … та випадіння волосся». В якості доказів Павло Халімон надав суду копії медичної картки, сплачені квитанції та висновок трихолога, в якому йдеться: «причинами випадіння волосся є стрес та генетична схильність».

У свою чергу Антон Поляков у відзиві до справи зазначив, що репутація Павла Халімона була підірвана двома тижнями раніше, коли Інтернетом ширилася інформація, як Халімон на робочому місці грав на мобільному телефоні. Щодо психічного стану позивача Поляков написав: «проблеми з психічним здоров`ям були у позивача вже тривалий час, і вони проявлялися у вигляді нападів».

Суддя Новозаводського суду Наталія Маслюк відмовила Павлу Халімону у задоволені усіх позовних вимог. Суд визначив висловлювання Полякова як оціночні судження, які спростуванню не підлягають.

Таке рішення Павло Халімон може оскаржити в апеляції протягом місяця. Нині Суспільне намагається отримати його коментар.

Читайте також:

Переховувався в Іспанії: Рудьковський сумнівається, що Семінського тримали в полоні

На початок