"Прометей" та "Дніпро" вилетіли із 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА

"Прометей" та "Дніпро" вилетіли із 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА БК "Дніпро"

Два із трьох українських представників турнір покинули.

У Кубку Європи ФІБА відбулася перша частина матчів 1/8 фіналу. Свої поєдинки зіграли два українські клуби - "Прометей" та "Дніпро".

Жеребкування звело "Прометей" та "Дніпро" із командами, які фінішували на третіх місцях на груповій стадії Кубка Європи ФІБА - "Дексією" та "Орадею".

Однак обидва українські представники здолати своїх суперників не змогли.

Як зіграв "Прометей"?

"Прометей" був дуже близьким до виходу в чвертьфінал. Команда із Кам'янського впродовж трьох із чотирьох чвертей вела в рахунку у матчі проти "Дексії".

Перед вирішальною чвертю перевага "Прометея" складала 9 очок. Проте вже на початку останньої 10-хвилинки бельгійська команда почала відігравати втрачене і навіть вийшла вперед.

Саме в останній чверті "Прометей" програв перепустку до 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА. "Дексія" наростила перевагу до 6 очок і втримувала її до кінця зустрічі. У підсумку бельгійська команда здобула перемогу 88:81.

Як зіграв "Дніпро"?

Не зміг подолати стадію 1/8 фіналу і "Дніпро". Чинний чемпіон України поступився румунській "Ораді".

На відміну від матчу "Прометея", гра "Дніпра" та "Ораді" відбувалася за інакшим сценарієм. Дніпряни виграли першу чверть із мінімальною перевагою (19:18), однак на перерву пішли із відставанням у три очки - 35:38.

Третя 10-хвилинка також не склалалася на користь "Дніпра" - перевага Ораді зросла ще на 5 очок. В заключній чверті дніпряни намагалися нав'язати боротьбу румунській команді і навіть виграли її, однак відіграти гандикап не змогли - 72:78.

• Останнім представником України на стадії 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА є "Київ-Баскет". Свою гру проти ізраїльської "Нес-Ціони" київська команда зіграє у середу, 24 березня.
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт