Суспільне проведе публічну дискусію кандидатів на виконавчого директора УКФ

Суспільне проведе публічну дискусію кандидатів на виконавчого директора УКФ

Суспільне проведе публічну дискусію кандидатів на виконавчого директора УКФ

23 березня о 19:00 суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА та діджитал-платформи Суспільного — Фейсбук і Ютуб UA: КУЛЬТУРА, покажуть публічну дискусію кандидатів на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду.

Модерувати подію будуть ведуча "Суспільної студії" Дарія Гірна, а також співведучий ток-шоу "Зворотний відлік" та редактор проєкту VoxCheck Максим Скубенко.

До публічної дискусії долучаться експерти: головний редактор дирекції телебачення Суспільного мовлення Юрій Макаров, засновниця і директорка "Дикого театру" Ярослава Кравченко, директор Довженко-Центру Іван Козленко, генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.

Під час трансляції глядачі дізнаються більше про кандидатів та їхні програми розвитку Українського культурного фонду, а також зможуть поставити свої запитання.

До участі в дискусії запрошені усі кандидати на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду. Хто насмілиться прийти на дискусію в прямому ефірі — скоро побачимо.

Що відомо

  • Український культурний фонд (УКФ) – державна установа, яка була створена 2017 року з метою фінансової підтримки культурних проєктів, сприяння доступу громадян до національного культурного надбання та підтримки культурного розмаїття й інтеграції української культури у світовий культурний простір. Основна функція фонду – аналіз грантових заявок, видача грантів на культурні проєкти та моніторинг їхнього виконання.
  • УКФ урівняв у доступі до фінансових ресурсів бюджетні та небюджетні організації. Фінансову допомогу почали отримувати не тільки “бюджетники” – театри, палаци культури, держфонди, а й незалежні культурні діячі. Допомога надається на конкурсній основі. Діяльність фонду координується Мінкультом.
  • 10 березня, за день до оголошення претендентів на посаду виконавчого директора УКФ, Спілка концертної індустрії України (СКІУ) випустила матеріал, в якому поставила під сумнів правомірність та прозорість дій посадових осіб УКФ.
  • 15 березня УКФ опублікував відповідь, в якій, посилаючись на норми закону та документи, заявили, що жодних правопорушень не було.
  • Детальний розбір цієї ситуації читайте у матеріалі "Концертна індустрія звинуватила УКФ у порушеннях при видачі грантів. Що відбувається?"
  • До другого туру конкурсу увійшли 10 претендентів на цю посаду: В'ячеслав Жила, Станіслав Которобай, Леся Миськів, Сергій Міранков, Анастасія Рагімова, Жанна Румко, Юлія Савостіна, Олег Соснов, Вікторія Шторм та Юлія Федів, яка була виконавчою директоркою УКФ з 2018 року.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше