Боксер з Одещини завоював "бронзу" на міжнародному турнірі

Боксер з Одещини завоював "бронзу" на міжнародному турнірі Фото: НОК

Спортсмен з села Андріївка Одеської області завоював бронзову медаль на міжнародному турнірі з боксу "Босфор", що відбувся у Стамбулі. Про таке повідомили у пресслужбі НОК регіону.

Там розповіли, що призером став 20-річний Максим Молодан. На шляху до п'єдесталу він переміг срібного призера Олімпійських ігор Лоренцо Сотомайора, який представляв на змаганні Азербайджан (3:2).

Упродовж турніру Максим Молодан здолав ще двох суперників: Мухамеда Багієва з Киргизстану (4:1) та Ерола Ялчина з Туреччини (5:0). Однак у півфіналі роздільним рішення суддів програв представнику Азербайджану Соркану Алієву (2:3), пояснили у НОК.

Тренер одеського боксера Ігор Юрескул розповів, що до поєдинку з Сотомайором він не готувався.

"Максим спеціально не готувався до поєдинку з Сотомайором. Скажу чесно, ми навіть не робили акцент на персоні його супротивника та його численних титулах. Утім, тим більш вагомою є ця перемога, якою ми, звичайно, дуже пишаємося", – сказав тренер.

Додамо, всього збірна України завоювала на турнірі у Туреччині чотири бронзові нагороди.