У голови Херсонської облдержадміністрації два нових заступники

У голови Херсонської облдержадміністрації два нових заступники

У голови Херсонської облдержадміністрації два нових заступники Суспільне Херсон

22 березня на селекторній нараді голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир представив своїх заступників – Андрія Шибаєва та Миколу Якименка.

До цього Андрій Шибаєв очолював апарат обласної державної адміністрації. На посаді заступника голови ОДА Андрій Шибаєв займатиметься питаннями соціально-гуманітарної політики.

У голови Херсонської облдержадміністрації два нових заступникиХерсонська ОДА

Андрій Шибаєв

Що про нього відомо:

Андрій Шибаєв народився 22 березня 1982 року у місті Херсон. Має вищі освіти за спеціальностями: правознавство, державне управління та українська мова та література. Навчався у Херсонському державному університеті та Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

Свою трудову діяльність розпочав 2002 року – працював охоронцем у міському комунальному підприємстві «Херсонський комунальний ринок». 2004-го став головним спеціалістом відділу зв’язків з політичними партіями та громадськими організаціями управління з питань внутрішньої політики Херсонської обласної державної адміністрації.

Через три роки перейшов до відділу кадрової роботи Херсонської ОДА, а згодом до відділу забезпечення діяльності керівництва Херсонської обласної державної адміністрації.

2013 року став заступником голови Голопристанської районної державної адміністрації. Вже наступного – головним консультантом Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

2015 року недовго пропрацював заступником директора і очолив ТОВ «ЛТД». Цього року став заступником керуючого справами, начальником відділу з організаційно-методичної роботи виконавчого апарату Херсонської обласної ради.

З березня по грудень 2016 року отримував допомогу з безробіття. 2018-го став директором з розвитку товариства з обмеженою відповідальністю «Корн фудз інженерія».

Потім знову повернуся до облдержадміністрації і з жовтня 2019 по березень 2021 року пропрацював керівником патронатної служби.

Микола Якименко на посаді заступника голови облдержадміністрації буде відповідати за питання внутрішньої та інформаційної політики, розвитку архівної справи, залучення інвестицій, розвитку туризму і курортів та інформаційних технологій.

У голови Херсонської облдержадміністрації два нових заступникиХерсонська ОДА

Микола Якименко

Що про нього відомо:

Микола Якименко народився 17 листопада 1984 року у місті Маріуполь Донецької області. Має вищу освіту за спеціальністю «системне програмування». 2006 року закінчив Харківський національний університет радіоелектроніки.

Навчаючись на останньому курсі, працював системним адміністратором у харківському інтернет-клубі «Smile».

Після закінчення університету повернувся до Маріуполя і працював чотири роки адміністратором доступу (групового) у ТОВ «Проєктно-будівельне підприємство «Азовінтекс» (м.Маріуполь Донецької області). 2010-го став начальником управління інформаційних технологій цього ж підприємства.

2015-го розпочав працювали у товаристві з обмеженою відповідальністю «МСП «Формат» технічним директором. 2016-го переїхав до Києва, де продовжив працювати у «Форматі». Вже за рік у Києві став директором товариства з обмеженою відповідальністю «Розумне і безпечне місто».

У грудні 2019-го розпочав працювати у Херсонській облдержадміністрації: спочатку радником патронатної служби, потім – начальником управління інформаційних технологій. 22 березня його призначили заступником голови Херсонської облдержадміністрації.

Читайте також:

  • Уряд погодив призначення двох заступників голови Херсонської ОДА
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди