Сімдесят працівників лікарні на Хмельниччині перекривали дорогу

Сімдесят працівників лікарні на Хмельниччині перекривали дорогу

Сімдесят працівників лікарні на Хмельниччині перекривали дорогу

70 працівників Старокостянтинівської райлікарні сьогодні перекривали дорогу на в`їзді в Старокостянтинів. Про це розповіла кореспондентка Суспільного Світлана Поробок, яка зараз працює на місці. Охороняли громадський порядок під час перекриття дороги десять поліцейських .

За словами голови районої профспілки працівників охорони здоров’я Юрія Сторожка, цей мітинг з вимогою скасувати рішення районної ради про призначення в.о. директора комунального некомерційного підприємства Старокостянтинівська центральна районна лікарня Олени Фурсової та призначити на цю посаду до завершення конкурсу працівника закладу. Поспілкуватись з головою районної ради Михайлом Яснюком, кореспонденту Суспільного не вдалося. В приймальні секретарка сказала що він на лікарняному. Заступник голови ради від коментарів відмовився. Олена Фурсова у коментарі Суспільному сказала, що у разі рішення окружного суду про складення нею повноважень, вона їх складе.

Нагадаємо, працівники Старокостянтинівської райлікарні вчора подали позов до суду, з вимогою визнати рішення райради про призначення виконуючу обов’язки директора закладу Олени Фурсової незаконним.

На початок