У Запоріжжі "Академія гандболу" поступилася "Донбасу"

.

Матчем між запорізько-луганським колективом “Академія гандболу” та представником Донецького регіону — “Донбасом” у Запоріжжі 20 березня поновився чемпіонат країни серед команд Суперліги.

Через відбіркові зустрічі збірної України до Євро-2022 національний турнір був на паузі протягом останнього місяця.

"Академія гандболу" поступилася "Донбасу" у гандбольному поєдинку
Суспільне Запоріжжя

Доля звітної гри вирішилась ще до перерви, адже перевага підлеглих Івана Фучеджі у першому таймі склала шість м'ячів — 19:13. У другій половині зустрічі гравці “Академії гандболу” не зуміли налагодити командної взаємодії, через що підсумковий гандикап “Донбасу” вдалося збільшити до 9 голів. 34:25 на користь віце-чемпіонів України останнього сезону.

Головний тренер команди “Академія гандболу” В'ячеслав Дідушенко прокоментував поразку команди:

"На жаль, у нас гра не вдалася. Я вважаю на це є ряд об'єктивних та суб'єктивних причин. Передусім це тривала перерва у чемпіонаті, під час котрої ми не мали ігрової практики. Також під час останнього місяця підготовка команди велась у неповному тренувальному об'ємі, адже багато наших гравців перебувало на лікарняному. Загалом нам сьогодні вдалось зіграти так як дозволив суперник."

Головний тренер донецької команди Іван Фучеджі задоволений результатом. За його словами результат логічний, адже суперники не мають такого досвіду:

"Наша команда більш досвідчена. У першому таймі ми добре зіграли у захисті та не дали молоді “Академії гандболу” “розбігтися”. У другому таймі було більше швидкісної боротьби, але ми також із цим впорались. Попереду у нас напружений ігровий тиждень."

23 березня на гравців гандбольного клубу “Донбас” очікує гостьова зустріч із “Мотором” у палаці спорту "Юність".