Одещина у "червоній". МОЗ оновило карантинні зони

Одещина у "червоній". МОЗ оновило карантинні зони

Одещина у "червоній". МОЗ оновило карантинні зони
УНІАН

Міністерство охорони здоров’я 20 березня оновило розподіл території України на карантинні зони. На поточну добу до "червоної" зони потрапила Одеська область. Тепер у цій зоні перебувають Київ та п'ять областей.

Про це повідомила пресслужба МОЗ.

Відповідно до оновленого карантинного розподілу, у "червоній" зоні опинилися Київ, а також Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька та Одеська області.

До "помаранчевої" зони включені 11 областей: Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька та Черкаська.

Решта регіонів віднесені до "жовтої" карантинної зони: Волинська, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Рівненська, Харківська, Херсонська, Чернігівська.

Що відомо

  • 19 березня Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл території України на карантинні зони, включивши Київ до "червоної" зони.
  • У Києві з 20 березня почав діяти жорсткий карантин через поширення COVID-19. Зокрема, буде припинена робота розважальних закладів й ТРЦ.
  • Уперше карантин в Україні запровадили ще з 12 березня 2020 року. Потім його неодноразово продовжували, а влітку перевили у форму адаптивного карантину з поділом регіонів на чотири зони. З 8 по 24 січня 2021 року в Україні діяли жорсткі карантинні обмеження з метою розвантажити медичну систему та зменшити хвилю поширення COVID-19.
  • 17 лютого 2021 року уряд повернув адаптивний карантин, та продовжив його до 30 квітня.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок