Київ у "червоній". МОЗ оновило поділ регіонів на карантинні зони

Київ у "червоній". МОЗ оновило поділ регіонів на карантинні зони

Київ у "червоній". МОЗ оновило поділ регіонів на карантинні зони
УНІАН

Міністерство охорони здоров’я 19 березня оновило розподіл території України на карантинні зони. У порівнянні із ситуацією за попередню добу, кількість "червоних" зон збільшилась до п'яти.

За даними МОЗ, наразі у "червоній" зоні опинився Київ та чотири області — Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька.

У "помаранчеву" потрапили Вінницька, Київська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька та Черкаська області.

У "жовтій зоні" опинилися Волинська, Дніпропетровська, Запорізька, Луганська, Полтавська, Рівненська, Харківська та Чернігівська області.

Що відомо

  • Станом на ранок 19 березня в Україні підтвердили 15 850 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Одужали за минулу добу 4592 пацієнти.
  • У Києві з 20 березня запроваджують жорсткі обмеження через COVID-19. Зокрема, закривають розважальні заклади й ТРЦ.
  • Уперше карантин в Україні запровадили ще з 12 березня 2020 року. Потім його неодноразово продовжували, а влітку перевили у форму адаптивного карантину з поділом регіонів на чотири зони. З 8 по 24 січня 2021 року в Україні діяли жорсткі карантинні обмеження з метою розвантажити медичну систему та зменшити хвилю поширення COVID-19.
  • 17 лютого 2021 року уряд повернув адаптивний карантин, та продовжив його до 30 квітня.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок