Джима не бігтиме. Старт-листи на останні переслідування біатлонного сезону

Джима не бігтиме. Старт-листи на останні переслідування біатлонного сезону

Ексклюзивно
Джима не бігтиме. Старт-листи на останні переслідування біатлонного сезону biathlonworld.com

Сім українців змагатимуться в цих гонках.

Останні вихідні міжнародного біатлонного сезону - у суботу в шведському Естерсунді відбудуться заключні гонки переслідування, а в неділю - мас-старти. Якщо у мас-стартах представництво України буде доволі мінімальним (найімовірніше, Юлія Джима та Дмитро Підручний), то в гонках переслідуваннях бігтимуть сім українських біатлоністів.

Загалом за результатами спринтів до персьютів відібралися вісім українців. Та як повідомив Суспільне Спорт Юрай Санітра, на старт гонки не вийде Юлія Джима - вона готуватиметься до мас-старту.

Дивитися пряму трансляцію біатлону - тут

Старт-лист жіночого переслідування (початок о 13:15)

  • 35. Олена Підгрушна +1:09
  • 41. Юлія Джима - не стартує
  • 44. Валентина Семеренко +1:23
  • 55. Дар'я Блашко +1:37

У жіночій гонці переслідування бігтимуть три українки. Стартовий час - максимально щільний, Блашко розпочне гонку усього в 1:37 під лідерки. За умови хорошого прогресу, українки можуть спробувати зачепитися за мас-старт (потрібно обов'язково підійматися у топ-10).

Лідеркою на старті переслідування буде Тіріл Екгофф, за три секунди після неї стартуватиме Доротея Вірер, а за сім - Інгрід Тандреволл. В інтервалі однієї хвилини - 31 біатлоністка.

Малий кришталевий глобус у заліку переслідувань виграла Екгофф, вона бігтиме за 14-ю перемогою в сезоні.

Повний старт-лист на гонку тут.

Старт-лист чоловічого переслідування (початок о 16:15)

  • 34. Дмитро Підручний +1:36
  • 48. Антон Дудченко +2:04
  • 50. Богдан Цимбал +2:05
  • 57. Артем Тищенко +2:20

На старт чоловічого переслідування вийдуть усі чотири українці, які кваліфікувалися в гонку. Для Дудченка, Цимбала та Тищенка це буде остання гонка у сезоні.

Найближче до лідерів серед українців стартуватиме Підручний - 34-е місце, 1:36 відставання.

Лідери стартують в наступному інтервалі: Лукас Гофер - першим, далі Себастьян Самуельссон - чотири секунди відставання, а за ним Тарьєй Бьо - чотирнадять секунд позаду.

Боротьбу за Малий кришталевий глобус ведуть чотири біатлоністи: Йоганнес Бьо (№7), Емільєн Жаклен (№24), Штурла Легрейд (№6) та Кантен Фійон Майє (№5).

Повний старт-лист на гонку тут.

Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт