Australian Open. Домінік Тім вибив з турніру першу ракетку світу

Australian Open. Домінік Тім вибив з турніру першу ракетку світу Aus Open Twitter

У чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Австралії іспанець Рафаель Надаль зустрівся з австрійцем Домініком Тімом. У чотирьох сетах Тім здолав непоступливого суперника і вперше в кар'єрі виборов путівку до півфіналу AO.

Опоненти провели на корті 4 години 10 хвилин. Чинний номер 1 рейтингу ATP Рафаель Надаль вів у рахунку впродовж перших двох сетів, але в підсумку обидві партії на тай-брейку взяв Домінік Тім. У 10 геймі третього сету іспанець скористався сетболом на подачі суперника і виграв партію. Доля поєдинку вирішилася в тай-брейку четвертого сету. Тімові, аби здолати опір іспанця, знадобилося три матчболи. Підсумковий рахунок — 7-6(3), 7-6(4), 4-6, 7-6(6).

У півфіналі п'ятий номер світового рейтингу Домінік Тім зустрінеться з 22-річним німецьким тенісистом Александром Зверєвим (4, ATP).

Півфінал АО стане для Тіма першим в кар'єрі. Натомість він 4 рази виходив до 1/2 фіналу іншого турніру Великого шолома — Roland Garros.

Раніше Суспільне.Спорт повідомляло, що в іншому півфіналі Australian Open зустрінуться тенісисти з топ-3 Роджер Федерер та чинний чемпіон Новак Джокович. Статистика протистоянь у "шоломах" — на користь серба.