У Запоріжжі презентували ювілейний номер "Музейного вісника"

У Запоріжжі презентували ювілейний номер "Музейного вісника"

У Запоріжжі презентували ювілейний номер "Музейного вісника" Суспільне Запоріжжя

У Запорізькому краєзнавчому музеї презентували двадцятий щорічний номер «Музейного вісника». У ньому опубліковано 23 статті від 29-ти авторів з різніх міст України.

Перший випуск вісника був виданий у 2001 році, коли у колективу відділу історії краю музею з’явилася ідея видати власний журнал. Оскільки матеріалів накопичилося дуже багато, зокрема і у власній бібліотеці, то такий вихід був необхідний.

"Перший випуск був, так би мовити, слабкий, але ми з кожним роком набираємо нові оберти і з кожним роком наш "Музейний вісник" ставав все кращим. Двадцять дев’ять авторів з шести або восьми міст. Тут представлені в основному Запоріжжя, Полтава, Київ, Чернівці, Львів, Горішні Плавні (Полтавська область)", — розповідає Зоя Попандопуло, завідуюча відділом історії краю Запорізького обласного краєзнавчого музею.

У Запоріжжі презентували ювілейний номер "Музейного вісника"Суспільне Запоріжжя

Георгій Шаповалов, заступник директора Запорізького краєзнавчого музею з наукової роботи, зазначає, що цей щорічник єдиний такий в свій час фаховий збірник музейної справи в Україні. До того ж, у віснику друкувалися автори не тільки з України, а й з-за кордону.

У Запоріжжі презентували ювілейний номер "Музейного вісника"Суспільне Запоріжжя

"Чудове видання, на гарному найвищому поліграфічному рівні видається навіть з кольоровими ілюстраціями. І я звертаю увагу на те, що у нас за всю нашу історію були практично всі області, дуже багато музеїв України, закордонні автори, навіть, Америка друкувалась у нас. Тож ми відкриті до співпраці, але з задоволенням в першу чергу ми друкуємо авторів Запорізької області", — акцентував Георгій Шаповал.

Читайте також: У Запоріжжі презентували 4-й том творів історика та археолога Якова Новицького

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди