Як записати дитину до першого класу на Буковині

Як записати дитину до першого класу на Буковині

Як записати дитину до першого класу на Буковині Суспільне Буковина

Школи Буковини збирають заяви на зарахування дітей до першого класу. Батьки можуть подати документи до 31 травня. Через карантин це дозволили робити онлайн.

Як подати заяву в етері Українського радіо: Буковина розповіла заступниця начальника міського управління освіти Олена Кузьміна.

Як обрати школу

Ви можете подати документи у будь-яку школу, однак тоді вашу дитину зарахують на вільне місце. Пріоритетність для вступу надається дитині, яка живе неподалік школи.

Кожен заклад має свою територію обслуговування, якщо ви живете в межах цієї території, то матимете пільгу на першочерговість зарахування. Також таку пільгу мають брати/сестри учнів цієї школи, діти працівників школи та діти, які закінчили дошкільний підрозділ при школі.

Як подати заяву на зарахування до школи

Через карантин подача документів у школи відбувається онлайн — на сайті управління освіти.

Які документи потрібні для зарахування

До електронної заяви потрібно додати пакет документів:

  • копія свідоцтва про народження;
  • медична довідка (якщо є);
  • копія документа про освіту (якщо є);
  • копія документа, який підтверджує місце проживання (для отримання можливості першочергового зарахування).

Які терміни подачі документів

Записати дитину до школи можна з 1 березня до 31 травня. Такі ж терміни для подачі заяв дітей, які потребують інклюзивної освіти. Саме в цей період потрібно написати заяву онлайн та принести оригінали документів до школи.

Як зрозуміти, чи прийняли дитину до школи

Школа зобов’язана обробити документи та відреагувати впродовж трьох днів після подачі заяви. Навчальний заклад перевіряє подані документи та дає відповідь, чи є у дитини право на першочергове зарахування.

Чи можна прийти до школи, щоби познайомитися з вчителями

Через карантин відвідування шкіл обмежено, однак така можливість є, якщо попередньо домовитися про це з керівництвом школи.

Чи можна обрати вчителя для дитини

Не можна. Розподілом учнів до класів займається адміністрація школи. Це залежить від навантаження кожного вчителя та рівної кількості учнів та учениць у класі.

Що відомо

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди