Завацька вилетіла із турніру в Санкт-Петербурзі у трьохгодинному поєдинку

Завацька вилетіла із турніру в Санкт-Петербурзі у трьохгодинному поєдинку

Завацька вилетіла із турніру в Санкт-Петербурзі у трьохгодинному поєдинку AP

Українська тенісистка програла у першому ж матчі на турнірі в Росії.

Катаріна Завацька припинила свої виступи на турнірі WTA в Санкт-Петербурзі. На змаганнях у Росії українська тенісистка програла місцевій представниці Анастасії Гасановій.

Завацька - одна із двох тенісисток, які вирішили взяти участь на турнірі в Санкт-Петербурзі. Змагатися в Росії також вирішила і Надія Кіченок, яка заявилася для участі у парній сітці разом із румункою Йоаною-Ралукою Олару.

Право на участь у турнірі в Санкт-Петербурзі Завацька отримала після відмови чешки Крістіни Плішкової. Але припинила свої виступи у першому ж матчі проти суперниці, яка потрапила на турнір завдяки перемозі в кваліфікації.

Як зіграла Завацька проти Гасанової?

У першому сеті Завацька поступилася, взявши всього 2 гейми. Українська тенісистка програла три гейми на власних подачах і змогла зробити лише 1 брейк у відповідь. Вирішальним моментом партії став останній гейм на подачі Завацької, у якому вона також дозволила суперниці зробити брейк.

Другий сет став найбільш тривалим у матчі. Визначити переможця тенісистки змогли лише за 1:20 години за допомогою тай-брейку. Причому Завацька мала перевагу над Гасановою, ведучи 5:2, проте програла наступні 4 гейми, і лише за рахунку 5:6 перевела справу до тай-брейку, у якому перемогла.

Понад годину тривав і останній третій сет матчу. Тенісистки на двох взяли лише 3 гейми на власних подачах, але Гасановій вдалося унеможливити повторення подій попереднього сету. За рахунку 5:5 росіянка взяла вісім очок поспіль, завдяки чому виграла 2 гейми і здобула перемогу у матчі.

Загалом матч між тенісистками тривав 3:06 години. Гасанова здобула перемогу, попри 12 подвійних помилок (у Завацької - 0), маючи перевагу по всім іншим показникам.

У наступному раунді на Гасанову очікує зустріч із п'ятою сіяною - росіянкою Анастасією Павлюченковою.

WTA. Санкт-Петербург, 1/16 фінала

Катаріна Завацька (Україна) - Анастасія Гасанова (Росія) 1:2 (2:6, 7:6 (2), 5:7)

Що відомо

  • Завацька змагалася у 2020 році на турнірі у Санкт-Петербурзі. У півфіналі вона вилетіла від британки Кеті Бутлер;
  • Крім Завацької, в Росії раніше змагалися інші українські тенісистки - Еліна Світоліна, Даяна Ястремська та Ангеліна Калініна брали участь на Кубку Кремля у 2019 році;
  • У рейтингу WTA Завацька посідає 126-е місце.

Що далі

  • 16-17 квітня - матчева зустріч України та Японії на Кубку Федерацій.
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт