Склад "Динамо" на матч-відповідь проти "Вільярреала" в 1/8 фіналу Ліги Європи

Склад "Динамо" на матч-відповідь проти "Вільярреала" в 1/8 фіналу Ліги Європи AP

На матч у Іспанію прилетіли 23 футболісти.

"Динамо" повідомило список футболістів, які прибули до Іспанії на матч-відповідь проти "Вільярреала" в 1/8 фіналу Ліги Європи.

У складі київської команди 23 футболісти. У порівнянні із першим поєдинком проти "Вільярреала" (0:2), який відбувся у Києві, до списку не потрапили півзахисник Міккель Дуелунн та нападник Владислав Ванат.

Водночас, до списку гравців на матч потрапив центральний захисник Денис Попов. Центрбек пропускав першу гру проти "Вільярреала", відновлюючись після травми литкового м'язу, однак в останній грі чемпіонату проти "Зорі" (2:0) був у заявці команди, хоча на поле не вийшов.

Склад "Динамо" на матч-відповідь проти "Вільярреала"

• Воротарі: Георгій Бущан, Денис Бойко, Валентин Моргун;
  • Захисники: Томаш Кенджора, Олександр Сирота, Ілля Забарний, Олександр Караваєв, Віталій Миколенко, Сідіклей, Олександр Тимчик, Денис Попов;
  • Півзахисники: Олександр Андрієвський, Сергій Сидорчук, Віталій Буяльський, Микола Шапаренко, Володимир Шепелєв, Денис Гармаш, Богдан Лєднєв, Карлос Де Пена, Жерсон Родрігес, Віктор Циганков;
  • Нападники: Владислав Супряга, Артем Бєсєдін.

Матч "Вільярреал" - "Динамо" буде зіграно у четвер, 18 березня. Для того, щоб пройти іспанську команду, киянам потрібно перемагати у два та більше м'ячів (крім результату 2:0).

Якщо кияни переможуть в основний час із рахунком 2:0, то на команд очікують два екстра-тайми по 15 хвилин та серія пенальті. Будь-який інший результат означатиме прохід у чвертьфінал "Вільярреала".

• "Динамо" тричі у своїй історії виходило у чвертьфінал Кубка УЄФА/Ліги Європи. У сезоні-2008/09 кияни дійшли до півфіналу, де поступилися майбутньому переможцю "Шахтареві" (1:1, 1:2). А у розіграшах турніру-2010/11 та 2014/15 проходили у чвертьфінал, де поступалися "Бразі" (1:1, 0:0Португальський клуб пройшов далі завдяки виїзному голу) та "Фіорентині" (1:1, 0:2) відповідно.
  • До сезону-2020/21 кияни грали на стадії 1/8 фіналу Ліги Європи в сезоні-2018/19, де програли майбутньому переможцю "Челсі" (0:3, 0:5).
  • Головний тренер "Вільярреала" Унаї Емері - найуспішніший тренер в історії Ліги Європи. Іспанський фахівець тричі поспіль перемагав у турнірі із "Севільєю" (у сезонах-2013/14, 2014/15 та 2015/16).
  • "Динамо" жодного разу не перемагало "Вільярреал". До сезону-2020/21 команди зустрічалися в розіграші Кубка УЄФА-2004/05 (0:0 у Києві, 0:2 в Іспанії).
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start