На Херсонщині відбувся чемпіонат України серед юніорів та молодших кадетів з шашок-100 Суспільне Херсон

З 6 по 14 березня у Херсонській ДЮСШ з шахів і шашок проходив Чемпіонат України серед юніорів (юнаки та дівчата не старше 2002 р.н.) та молодших кадетів (юнаки та дівчата не старше 2008 р.н.) з шашок-100.

Як повідомила Суспільному президентка Херсонської обласної федерації шашок Ірина Куколева, ці змагання є відбірними до Чемпіонатів світу та Європи 2021 року.

"У змаганнях взяло участь 38 спортсменів із 7 областей України. За підсумками турніру з класичної гри право на участь у Чемпіонатах світу та Європи здобули вихованці ХДЮСШ з шахів і шашок: Дарина Скороход – срібна призерка чемпіонату України серед юніорок (6 очок з 8 можливих), Кирило Полєвщиков –чемпіон України серед юніорів (8 очок з 14 можливих), Ксенія Яремчук – бронзова призерка чемпіонату України серед юніорок (6 очок з 10 можливих), Юрій Чернуцький- срібний призер серед юніорів(8 очок з 14 можливих), Артем Філенко- бронзовий призер серед юнаків(10 очок з 14 можливих)".

На Херсонщині відбувся чемпіонат України серед юніорів та молодших кадетів з шашок-100Суспільне Херсон

Ірина Куколева додала, що у швидкій грі у херсонців 3 медалі - Кирило Полєвщиков та Дарина Скороход стали відповідно срібним та бронзовою призерами серед юніорів(юніорок), Ксенія Яремчук стала чемпіонкою України серед юніорок.

У блискавичній грі призерами стали: Дарина Скороход – бронзова призерка серед юніорок, Ксенія Яремчук – срібна призерка серед юніорок, Кирило Полєвщиков – срібний призер серед юніорів.

У командному заліку у класичній грі Херсонська область стала першою, у швидкій та блискавичній - другою.