Кропивничанин Бозорбой Матякубов готується до молодіжного чемпіонату світу з боксу

Кропивничанин Бозорбой Матякубов готується до молодіжного чемпіонату світу з боксу

Кропивничанин Бозорбой Матякубов готується до молодіжного чемпіонату світу з боксу
Суспільне: Кропивницький

Боксер Бозорбой Матякубов готується у Кропивницькому до молодіжного чемпіонату світу. За останні 15 років кропивницький боксер вперше виступатиме на змаганнях такого рівня, – розповів Суспільному тренер Вадим Саласенко.

Бозорбою Матякубову 17 років. Він чотириразовий чемпіон України. Тренер розповів, як боксер здобув право взяти участь у чемпіонаті світу. “Право взяти участь здобув на чемпіонаті Європи, коли посів третє місце серед молоді. Зараз ми готуємося до чемпіонату світу, в нас вже пройшов один збір, який був у Харкові, там брали участь чотири команди: Хорватія, Молдова, Болгарія і Україна. Було дуже багато спортсменів, 72 учасники збору. Здобули великий досвід, і після цього Бозорбой брав участь у змаганнях, які відбувалися у Чорногорії.

Він постійно тренується, завжди залишається після тренувань, сам допрацьовує. Головне – стабільність, щоб не було пропусків, і плюс його працелюбність”, – вважає тренер.

Бозорбой Матякубов розповів, що хоче стати олімпійським чемпіоном. "Через те весь свій вільний час проводжу у залі. Я боксував чотири рази на чемпіонаті України, також їздив на чемпіонат Європи. Це дає впевненість, що я можу протистояти будь-якому супернику”.

На чемпіонаті світу Бозорбой виступатиме у ваговій категорії до 64-х кілограмів.

Що відомо

У зв’язку із пандемією коронавірусу Світова федерація боксу перенесла молодіжний чемпіонат світу з березня на квітень. Він розпочнеться 8 квітня у Польщі.

Читайте також

На початок