"Динамо" програло "Вільярреалу" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

"Динамо" програло "Вільярреалу" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи AP

Кияни пропустили два м'ячі та не забили у відповідь.

Після перемоги у протистоянні з "Брюгге" у 1/16 фіналу Ліги Європи на "Динамо" очікував суперник із топ-5 чемпіонатів Європи. "Вільярреал" у попередньому раунді здолав у двох поєдинках "Зальцбург" (2:0, 2:1).

Із "Вільярреалом" у Києві "Динамо" грало лише одного разу - у Кубку УЄФА сезону-2004/05 кияни вдома розійшлися внічию 0:0, хоча на виїзді поступилися 0:2.

Іспанська команда повернулася до Києва через 16 років після того матчу. І змогла здобути перевагу в два м'ячі перед домашнім поєдинком.

Хоча у "Динамо" були моменти, щоб відзначитися. У першому таймі кияни мали кілька нагод, щоб відкрити рахунок. Віктор Циганков на 7-й хвилині пробив над перекладиною, мав можливість відзначитися і Жерсон Родрігес, який влучив у щелепу голкіперу гостей Херонімо Руллі.

"Вільярреал" зміг упоратися із атаками "Динамо", а на 31-й хвилині навіть вийшов уперед. Простріл Жерара Морено на дальній штанзі замкнув Пау Торрес.

Після перерви іспанська команда відзначилася вдруге. Після подачі з лівого флангу пробивав по воротам Жерар Морено - Бущан із ударом форварда "Вільярреала" впорався. Проте на добиванні зіграв 35-річний Рауль Альбіоль, який і збільшив перевагу гостей до двох м'ячів.

При 0:2 "Динамо" продовжило атакувати. І навіть нанесло кілька влучних ударів - Віктор Циганков цілив у кут, але м'яч проходив поряд зі штангою. Однак відіграти дефіцит у рахунку не змогло.