Як і чому українець Герун залишився в іспанській "Унікасі" та не буде грати до кінця сезону

Як і чому українець Герун залишився в іспанській "Унікасі" та не буде грати до кінця сезону

Як і чому українець Герун залишився в іспанській "Унікасі" та не буде грати до кінця сезону La Opinion De Malaga

Баскетболіст збірної України не тренується з командою.

Український баскетболіст Володимир Герун, який належить іспанській "Унікасі", не буде виступати за команду до кінця сезону. Про це повідомляє місцеве видання La Opinion De Malaga.

Що трапилося?

26-річний Герун виступає за "Унікаху" з червня 2019 року, підписавши договір за схемою 2+1. Чинна угода баскетболіста спливає влітку 2021-го, однак клуб має право продовжити її завдяки існуючій опції.

Проте у керівництва "Унікахи" немає таких намірів. Наприкінці січня стало відомо, що клуб має намір позбавитися українця, і до 28 лютого Герун мав покинути "Унікаху".

Покинути клуб до закінчення трансферного вікна Герун не зміг, хоча мав пропозиції від інших європейських команд. Українець залишився в "Унікасі", яка не має жодного наміру використовувати його в матчах другої частини сезону.

Яке положення у Геруна в "Унікасі"?

Після того, як головним тренером команди із Малаги став Фотіс Кацікаріс, Герун втратив не лише місце у складі команді. Його припинили брати на виїзні матчі, а згодом - на тренування. У відповідь на це український баскетболіст вирішив не відвідувати поєдинки команди навіть у якості глядача.

Водночас, клуб, за повідомленням джерела, продовжує повноцінно виконувати свої зобов'язання перед гравцем. Герун тренується з одним із представників штабу Фотіса Кацікаріса, перебуває під увагою фізіотерапевтів та медичного штабу, однак займається окремо від основної групи гравців.

Чи має майбутнє у Геруна в "Унікасі"?

Виходячи з позиції головного тренера - ні. Фотіс Кацікаріс, коментуючи ситуацію із Геруном, зазначив, що "вважає його хорошим гравцем", наголосивши на тому, що українець йому просто не підходить.

Крім того, Кацікаріс зазначив, що на трансферному ринку "Унікаха" намагалася знайти заміну Геруну, який мав би кращі фізичні параметри та виділявся грою у захисті. У підсумку клуб із Малаги підписав 32-річного американця Малькольма Томаса.

Щодо Геруна, то сам гравець дав зрозуміти, що хоче залишитися в "Унікасі", незалежно від того, чи буде отримувати ігрову практику. При цьому український баскетболіст був готовий покинути клуб за умови, якщо його зголоситься підписати інший представник чемпіонату Іспанії.

Що відомо

  • До виступів за "Унікаху" Герун грав у складі "Дніпра", а також за "Гетафе", "Лериду", "Клавійо", "Барселону Лассу" та "Бреоган" у Іспанії.
  • У сезоні-2020/21 Герун зіграв у 32 матчах за "Унікаху", лише 5 разів потрапляючи до стартової п'ятірки.
  • В середньому Герун набирав за "Унікаху" 3.8 очок за 13.13 хвилин, а також робив 3 підбирання та 0.6 асисти.
  • "Унікаха" у чемпіонаті Іспанії йде на восьмому місці у турнірній таблиці (11 перемог, 12 поразок).
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт