Центр протидії дезінформації запрацює у середині березня — Єрмак

Центр протидії дезінформації запрацює у середині березня — Єрмак

Центр протидії дезінформації запрацює у середині березня — Єрмак
. УНІАН

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що міжнародний Центр протидії дезінформації розпочне роботу наступного тижня (15-21 березня). За його словами, Центр буде створений на базі РНБОРада національної безпеки та оборони і за його діяльністю стежитиме президент.

Про це Єрмак заявив під час форуму "Україна 30. Культура. Медіа. Туризм" 11 березня.

"На виконання вимоги й доручення президента найближчим часом, найближчі дні, розпочне свою роботу Міжнародний центр протидії дезінформації, який буде створено на базі Ради національної безпеки й оборони", - сказав він.

Єрмак запевнив, що цей орган не є і буде політичним. За його словами, президент Володимир Зеленський буде "пильно контролювати" діяльний Центру.

"Я впевнений, що вже наступного тижня такий Центр розпочне свою роботу", — підкреслив Єрмак.

Він додав, що ОПУ нині має зацікавленість партнерів у роботі Центру і запевнив, що "вже скоро" Центр продемонструє результати. Єрмак пообіцяв, що майбутні керівники відомства найближчим часом детально ознайомлять суспільство і медіа з деталями своєї роботи.

Зазначимо, секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що брифінгу 11 березня заявив, що центр протидії дезінформації запрацює 16 березня, у вівторок.

Що відомо

  • Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні найближчим часом створять Центр протидії дезінформації, який у майбутньому має стати міжнародним хабом протидії пропаганди в усьому світі.
  • 2 лютого президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони про застосування санкцій проти нардепа від "Опозиційної платформи – За життя" Тараса Козака.
  • Також під санкції потрапили канали "112-Україна", "ZIK" та "NewsOne" через "відверту та маніпулятивну пропаганду". Їхню трансляцію було припинено за пів години після публікації указу президента. 5 березня сервіс відеохостингу YouTube припинив пряму трансляцію ефіру каналу "112 Україна".
  • У Нацраді повідомили, що ліцензії заблокованих телеканалів Козака все ще діють, анулювати їх можливо лише в судовому порядку.
На початок