Ексолімпійського чемпіона США з плавання судять за участь у штурмі Капітолію. Він не визнає вини

Ексолімпійського чемпіона США з плавання судять за участь у штурмі Капітолію. Він не визнає вини

Ексолімпійського чемпіона США з плавання судять за участь у штурмі Капітолію. Він не визнає вини AP

Кліт Келлер отримав звинувачення по семи статтям.

Колишній олімпійський чемпіон США з плавання Кліт Келлер 9 березня брав участь у засіданні суду по справі його можливої участі у штурмі Капітолію 6 січня. Про це повідомляє USA Today.

Під час перших слухань, які відбувалися у онлайн-режимі, Келлер повідомив суду, що не визнає свою вину по всім звинуваченням. Його адвокат відмовився додавати щось з приводу цієї справи.

Суд прийняв рішення продовжити слухання по справі Келлера 6 квітня. В якому форматі воно відбуватиметься - не зазначається.

Участь Келлера у атаці на Капітолій: що відомо

6 січня 2021 року в Сполученних Штатах відбувся напад на будівлю парламенту країни - Капітолій. Він був організований за участі колишнього президента США Дональда Трампа, який закликав своїх прихильників прибути на акцію протесту проти результатів виборів, на яких переміг Джо Байден.

В результаті нападу на будівлю частина людей прорвалася всередину Капітолію, що призвело до загибелі 5 людей, один із яких - поліцейський. Серед учасників штурму був помічений і 38-річний ексолімпійський чемпіон.

У рапорті ФБР було зазначено, що агентам вдалося ідентифікувати колишнього чемпіона з плавання завдяки особливим ознакам - логотипу Nike, а також олімпійській емблемі на його куртці.

У січні проти Келлера було висунуто три звинувачення. А у лютому колишній олімпійський чемпіон отримав ще чотири звинувачення.

Серед звинувачень Келлера - перешкоджання виконанню службових повноважень, проникнення та перебування в будівлі або на її території, вандалізм та інше.

Хто такий Кліт Келлер

  • Кліт Келлер - п'ятиразовий призер та дворазовий чемпіон Олімпійських Ігор;
  • На Олімпіадах у Афінах та Пекіні Келлер був учасником естафетної команди 4х200 метри у вільному стилі, яка здобула "золото".
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт