Лікарі можуть повторно безкоштовно вакцинуватися від COVID-19 у разі відмови — МОЗ

Лікарі можуть повторно безкоштовно вакцинуватися від COVID-19 у разі відмови — МОЗ

Ексклюзивно
Лікарі можуть повторно безкоштовно вакцинуватися від COVID-19 у разі відмови — МОЗ
УНІАН

Медичні працівники, які відмовилися робити щеплення проти COVID-19 вакциною Сovisheld, все одно матимуть можливість повторно записатися на безкоштовну імунізацію іншим препаратом.

Як повідомили Суспільному в Міністерстві охорони здоров'я, медики, які відмовляться від безкоштовної вакцинації проти COVID-19, зможуть потім отримати таку можливість.

"Коли захоче, він (медичний працівник - ред.) має повідомити свого роботодавця і, оскільки це організований колектив, то тоді лікарні зв'язуються з регіональним координатором, і вони вже думають, в яку чергу вписати людину, яка хоче вакцинуватися лікар", — розповіли в МОЗ.

Крім цього, як зазначили в МОЗ, якщо лікар відмовляється вакцинуватися конкретним препаратом, після цього він все одно може звернутися до свого роботодавця і його можуть записати у чергу на вакцинацію, коли з'явиться можливість зробити щеплення іншою вакциною.

У міністерстві також додали, що лікар може відмовитися від щеплення на підставі того, що він не хоче вакцинуватися.

"Лікарі не можуть втратити можливості повторно вакцинуватися у разі відмови. Ніхто не може втратити такої можливості, якщо він захоче. Доти, допоки у нас триває кампанія з вакцинації, усі можуть вакцинуватися", — підсумували в МОЗ.

Що відомо

  • В Україні 24 лютого розпочалася кампанія з вакцинації населення проти COVID-19 вакциною Covishield виробництва індійського підприємства Serum Institute. За день першу дозу вакцини отримали майже 160 людей. Першим в Україні вакцину отримав лікар з ковідного відділення Черкаської обласної лікарні Євген Горенко.
  • Станом на 10 березня в Україні вакцину від COVID-19 отримали 23 480 осіб.
  • Наразі в Україні триває перша черга вакцинацію, в яку щеплення роблять медичним працівникам.

На початок