"Маямі Хіт" відсторонили одного із гравців. Він використав антисемітські вислови під час відеогри

"Маямі Хіт" відсторонили одного із гравців. Він використав антисемітські вислови під час відеогри

"Маямі Хіт" відсторонили одного із гравців. Він використав антисемітські вислови під час відеогри AP

Гравець вже вибачився за сказане, однак у НБА також мають намір його покарати.

Центровий "Маямі Хіт" Меєрс Леонард відсторонений на невизначений термін від виступів за команду. Про це повідомили представники франшизи.

За що відсторонили Леонарда?

У вівторок ввечері центровий "Маямі Хіт" запустив стрім у Twitch, під час якого грав у популярний шутер Call of Duty: Warzone. Під час стріму Леонард використав антисемітські висловлювання, звертаючись до когось із гравців.

Того ж вечора Леонард вибачився перед своїми підписниками за сказане.

"Сильно вибачаюся за антисемітський вислів впродовж вчорашнього стріму. Не знав, що означає це слово на той час, моя неосвіченість щодо історії та те, наскільки це образливо для єврейської спільноти - це не виправдання, я просто був неправий. Тепер більш освідомлений щодо цього і хочу знайти людей, які б навчили мене, як боротися із цим типом ненависті".

Однак керівництво "Хіт" вирішило покарати гравця.

Як відреагували в "Маямі Хіт" на висловлювання Леонарда?

В "Хіт" зазначили, що категорично виступають проти слів, сказаних Леонардом. І хочуть таким чином покарати гравця.

"Маямі Хіт" засуджує використання будь-якої форми ненависті. Слова, використані Меєрсом Леонардом, є помилковими, і ми не збираємося терпіти такого роду висловлювань з боку будь-кого, пов'язаного з нашою франшизою. Чути це від гравця "Маямі Хіт" сумно та боляче всім тим, хто тут працює, так само, як і більшій частині південної Флориди, "Маямі Хіт" та спільноті "НБА".

Цілком ймовірно, що крім покарання від "Хіт", на Леонарда очікують санкції з боку керівництва НБА. Також із гравцем припинили відносини геймерські компанії - ASTRO Gaming, Origin PC та Scuf Gaming.

Що відомо

  • Леонард входить у топ-5 найбільшоплачуваних гравців. Зарплата гравця складає 9.4 млн доларів за сезон;
  • Для Леонарда сезон-2020/21 - дев'ятий в НБА. Через травму плеча, яку центровий отримав у січні, він зіграв лише у трьох матчах за "Хіт" у 2021 році;
  • Влітку Леонард може стати вільним агентом, хоча "Хіт" мають опцію продовження контракту з ним на наступний сезон, вартістю у 10 млн доларів.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт