Калуські лікарні заповнені хворими на COVID-19 на 100 відсотків

Калуські лікарні заповнені хворими на COVID-19 на 100 відсотків

Калуські лікарні заповнені хворими на COVID-19 на 100 відсотків
Суспільне Буковина

Станом на ранок дев’ятого березня в лікарнях Калуської міської територіальної громади залишалися вільними вісім ліжок для хворих на коронавірус та дві кисневі точки. Про це на оперативній нараді повідомив голова Калуша Андрій Найда, пише Суспільне Карпати.

"Хворих із пневмонією в стаціонарних закладах - 352 людини. З підтвердженим діагнозом "коронавірус" – 268. Іногородніх – 38. Із 360-ти ліжок зайнято 352. І 254 кисневі точки задіяні з 256-ти", – повідомив Андрій Найда.

Заступниця міського голови, медична директорка зі стаціонарної допомоги у КНП "Калуська ЦРЛ" Наталія Кінаш підтвердила, що ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію критична.

"Ситуація в центральній районній лікарні залишається напружена. Вчора працював весь колектив, тому що треба було дивитися пацієнтів, яких можна відпустити додому. В нас дуже напружено з ліжко-місцями, багато стаціонарних хворих. Ситуація критична не тільки в нашій Калуській ТГ, а в області, і Західній Європі в цілому", - сказала Наталія Кінаш.

Нагадаємо, головний санітарний лікар Руслан Савчук розповів, що на Івано-Франківщині майже десять лікарень стовідсотково заповнені хворими на коронавірусну інфекцію.

Читайте також

На початок