Збірна Німеччини з футболу залишиться без головного тренера після Євро-2020

Збірна Німеччини з футболу залишиться без головного тренера після Євро-2020

Збірна Німеччини з футболу залишиться без головного тренера після Євро-2020 AP

Йоагім Льов покидає посаду після 15 років роботи.

Головний тренер збірної Німеччини Йоагім Льов повідомив, що залишить посаду після закінчення чемпіонату Європи з футболу влітку 2021 року.

Контракт Льова зі збірною Німеччини був розрахований до кінця 2022 року. 61-річний тренер мав відпрацювати з національною командою чемпіонат світу-2022, проте вирішив достроково піти зі збірної.

Причину свого рішення Льов не повідомив. Проте зазначив, що до цього кроку підійшов дуже відповідально.

"Роблю цей крок дуже свідомо. Сповнений гордості та дуже вдячний. Пишаюсь тим, що мав честь працювати з найкращими футболістами країни та підтримувати їх у розвитку".

Також Льов зазначив, що, попри своє рішення, залишається "дуже мотивований" перед наступним чемпіонатом Європи, який стане для нього останнім на посаді головного тренера збірної Німеччини.

У Німецькій футбольній асоціації (НФА) вже відреагували на рішення Льова достроково піти з посади. Президент НФА Фріц Келлер вдячний тренеру за те, що той дав час підготувати йому заміну після Євро-2021.

"Той факт, що він нас попередив завчасно про своє рішення - дуже важливий. Це дає нам необхідний час, щоб назвати прізвище його наступника".

Йоагім Льов працював головним тренером збірної Німеччини з 2006 року, замінивши на посаді Юргена Клінсманна після чемпіонату світу. На посаді тренера Льов довів національну команду до перемоги на світовій першості в 2014 році.

Результати Йоагіма Льова на посаді головного тренера збірної Німеччини

  • чемпіонат Європи-2008: фінал;
  • чемпіонат світу-2010: 3-е місце;
  • чемпіонат Європи-2012: півфінал;
  • чемпіонат світу-2014: перемога;
  • чемпіонат Європи-2016: півфінал;
  • чемпіонат світу-2018: 4-е місце в групі.

Що далі

  • 25 березня - початок відбору на чемпіонат світу матчем проти Ісландії. 28 та 31 березня Німеччина зустрінеться з Румунією та Північною Македонією відповідно;
  • На чемпіонаті Європи-2020 суперниками збірної Німеччини по групі F будуть Франція, Угорщина та Португалія.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів