Юлія Джима - шоста у гонці переслідування на етапі Кубка світу в Нове-Место. Результати

Юлія Джима - шоста у гонці переслідування на етапі Кубка світу в Нове-Место. Результати

Юлія Джима - шоста у гонці переслідування на етапі Кубка світу в Нове-Место. Результати AP

Восьмий етап на етапі Кубка світу в Нове-Место закінчувався двома гонками переслідування. Першими на старт вийшли жінки.

Україна у жіночій гонці переслідування була представлена всіма п'ятьма біатлоністками. Успішний спринт дозволив розраховувати на високі місця і навіть подіум у персьюті. Юлія Джима намагалася знову потрапити на подіум після "срібла" у спринті, а Дар'я Блашко, Анастасія Меркушина, Олена Підгрушна та Валентина Семеренко намагалися покращити свій результат.

Старт-лист збірної України на жіночу гонку переслідування

 • 2. Юлія Джима +9.3 секунди
 • 16. Дар'я Блашко +45.5
 • 22. Анастасія Меркушина +1:05.9 хвилини
 • 34. Олена Підгрушна +1:29.2
 • 40. Валентина Семеренко +1:45.8

Для Юлії Джими гонка розпочалася невдало. На відміну від чемпіонки світу Тіріл Екгофф, українка відправилася на коло штрафу, з якого вийшла на сьомому місці із відставанням у 43 секунди. Дар'я Блашко із однією хибою навіть покращила результат та вийшла 12-ю. Для трьох інших українок - Анастасії Меркушиної, Олени Підгрушної та Валентини Семеренко старт був ще гіршим - 3, 2 та одне коло штрафу відповідно.

А ось чистий другий вогневий рубіж дозволив Джимі покращити свій результат. Конкурентки хибили на стрільбі, завдяки чому українська біатлоністка піднялася на четверте місце. Підібралася до топ-10 завдяки чистій стрільбі і Дар'я Блашко - 11-й результат на виході після вогневого рубежу. Крім них, чисто відстріляла ще Валентина Семеренко, а ось Підгрушна та Меркушина не закрили по одній мішені.

Мала можливість Джима, щоб випередити Ройзеланд та Пройс на третій стрільбі. Але сама припустилася однієї хиби, після чого її відставання від Тіріл Екгофф збільшилося до 1:11.5 хвилини. Дар'я Блашко відстріляла ще гірше - два кола штрафа. Відстріляти чисто змогла лише Анастасія Меркушина - Валентина Семеренко та Олена Підгрушна пішли на ще одне штрафне коло.

Чиста стрільба і Юлія Джима вийшла на третє місце після останньої стрільби. Боротися українці треба було із німкенею Францискою Пройс, норвежкою Марте Олсбю Ройзеланд та шведкою Лін Перссон, які перебували у відстані у 7 секунд від неї.

Проте втримати третю позицію Джима не змогла. Підсумкова шоста позиція.

Дивіться жіночу гонку переслідування на етапі Кубка світу в Нове-Место

Щодо решти українок, то Блашко фінішувала 16-ю завдяки чистій стрільбі на останньому вогневому рубежі. Валентина Семеренко покращила свій результат, піднявшись на 33-е місце. А ось Анастасія Меркушина та Олена Підгрушна опустилася на 29-е та 42-е місця відповідно у порівнянні зі спринтом.

Вдруге поспіль на етапі в Нове-Место перемогла Тіріл Екгофф. Попри два кола штрафу на останній стрільбі, норвежка випередила найближчу конкурентку - німкеню Деніз Геррманн на 24 секунди.

Жінки. Гонка переслідування. Результати

 1. Тіріл Екгофф (Норвегія, 0+0+1+2) 27:28.0
 2. Деніз Геррманн (Німеччина, 1+0+0+0) +24.0
 3. Марте Олсбю Ройзеланд (Норвегія, 0+1+1+1) +29.9
 4. Лін Перссон (Швеція 0+0+1+0) +30.9
 5. Франціска Пройс (Німеччина, 0+0+1+1) +35.8
 6. Юлія Джима (Україна, 1+0+1+0) +39.8

...

 • 16. Дар'я Блашко (Україна, 1+0+2+0) +2:01.4
 • 29. Анастасія Меркушина (Україна, 3+1+0+0) +2:48.3
 • 33. Валентина Семеренко (Україна, 1+0+1+0) +2:53.0
 • 42. Олена Підгрушна (Україна, 2+1+1+1) +3:29.3
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт