Професор Прикарпатського університету - найбільш цитований науковець України

Професор Прикарпатського університету - найбільш цитований науковець України

Професор Прикарпатського університету - найбільш цитований науковець України Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Володимир Лущак визнаний найбільш цитованим науковцем України. Про це повідомляють на сайті навчального закладу, інформує Суспільне Карпати.

Науковець опублікував у ScopusScopus – найбільша в світі реферативна і аналітична база наукових публікацій і цитувань видавничої компанії Elsevier. 208 публікацій. Кількість цитувань його статтей - 6 847.

"Відповідно до даних наукометричної бази Scopus, професор Прикарпатського національного університету, відомий український біохімік, доктор біологічних наук, завідувач кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Володимир Лущак досяг індексу ГіршаІндекс Гірша (Xірша) h-index – це наукометричний показник, який є кількісною характеристикою продуктивності вченого, групи вчених, університету в цілому. Індекс розраховується на основі сортування цитувань робіт дослідника. Кількість цитувань – це показник наукової впливовості, прийнятий у науковому світі показник вагомості праць вченого. -40 (h-index)", - йдеться у дописі.

Зокрема, статтю "Environmentally induced oxidative stress in aquatic animals", опубліковану у журналі "Aquatic Toxicology", процитували 1 270 разів.

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди