2:2. Україна зрівняла рахунок у матчевій зустрічі із Ізраїлем на Кубку Девіса

2:2. Україна зрівняла рахунок у матчевій зустрічі із Ізраїлем на Кубку Девіса

2:2. Україна зрівняла рахунок у матчевій зустрічі із Ізраїлем на Кубку Девіса Суспільне

Ілля Марченко приніс другу перемогу для збірної України.

В четвертому матчі Кубка Девіса проти Ізраїлю збірна України мала обов'язково перемагати, щоб зберегти можливість на перемогу у протистоянні. Україна розпочала матчову зустріч із перемоги Іллі Марченка, але наступні дві гри програла. Сергій Стаховський ні в одиночному, ні в парному поєдинку із Денисом Молчановим переграти ізраїльтян не змогли.

Читайте також: Україна програла Ізраїлю парний матч Кубка Девіса. Рахунок - 1:2

Першим на корт в одиночних матчах 6 березня виходив Ілля Марченко. Суперником українського тенісиста був Едан Лешем, який завдав поразки Стаховському.

Гра розпочалася для Марченко невдало. Перший гейм на власній подачі український тенісист програв, проте за рахунку 0:2 відігрався, зробивши брейк у відповідь.

У подальшому партія склалася для першої ракетки України вдало. Марченко зробив ще один брейк на подачі Лешема за рахунку 4:3, після чого довів сет до перемоги - уперше Україна у протистоянні Кубка Девіса із Ізраїлем взяла першу партію.

Друга партія розпочалася для Марченка успішніше. Український тенісист зробив брейк, після чого збільшив перевагу до 2:0 за геймами. Згодом - ще один брейк та гейм на власній подачі: Марченко упевнено рухався до перемоги у другому сеті та матчі загалом.

У підсумку Марченко дозолив Лешему взяти лише два гейми на власних подачах. І здобув перемогу у четвертому матчі.

Марченко переважав Лешема у багатьох аспектах. Українець реалізував більший відсоток брейк-поїнтів (80% проти 60%). Крім цього, Марченко мав перевагу за взятими очками на першій подачі - 70% проти 55%.

Кубок Девіса. Матч четвертий

Ілля Марченко (Україна) - Едан Лешем (Ізраїль) 2:0 (6:3, 6:2)

Рахунок у протистоянні - 2:2

Що далі

  • Вирішальний матч на Кубку Девіса зіграють Сергій Стаховський та Данієль Цукерман
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт