Україна - десята у естафеті юніорок на чемпіонаті світу з біатлону. Результати гонки

Україна - десята у естафеті юніорок на чемпіонаті світу з біатлону. Результати гонки

Україна - десята у естафеті юніорок на чемпіонаті світу з біатлону. Результати гонки Biathlon.com.ua

12 додаткових патронів і 3:15 хвилини програшу на дистанції.

Останній день змагань на юніорському чемпіонаті світу з біатлону, що проходить в австрійському Обертілліаху, став стартом естафет. Першими гонку бігли юніорки.

Склад збірної України на юніорську естафетну гонку виглядав наступним чином: Христина Дмитренко розпочинала гонку, другий та третій етапи бігли Юлія Городна та Оксана Москаленко. Вирішальний етап мала бігти 16-річна Олександра Меркушина, яка до цього брала участь у змаганнях дівчат.

Естафета для збірної України розпочалася ненайкращим чином. Христина Дмитренко пройшла два вогневих рубежів без промахів, але з чотирма додатковими патронами. На дистанції Дмитренко програла близько 40 секунд лідерці, в результаті чого після другої стрільби відставання України вже складало 1 хвилину. На передачі естафети біатлоністка була 13-ю.

На етапі Юлії Городної ситуація суттєво не покращилася. Попри всього два використаних патрони на стрільбі лежачи, Городна рухалася на дистанції нешвидко. 12-е місце перед передачею естафети, але відставання вже було вдвічі більшим, аніж після першого етапу.

Піднятися у топ-10 Україна змогла на етапі Оксани Москаленко. Біатлоністці знадобилося три додаткових патрони, щоб закрити всі мішені на "стійці". Україна перед передачею естафети Олександрі Меркушиної рухалася на десятій позиції, але відставання від лідерів збільшилося майже до 3 хвилин.

Покращити підсумкове місце Меркушина не змогла. 16-річна українська біатлоністка використала ще три додаткові патрони, але не змогла нав'язати боротьбу більш досвідченим спортсменкам.

Переможницями естафети юніорок на чемпіонаті світу стали француженки, які випередили італійок із перевагою у 21 секунду. Третє місце у Австрії.

Юніорки. Естафета. Результати

  1. Франція (1+8) 1:08:54.3
  2. Італія (0+5) +21.2
  3. Австрія (0+11) +1:02.0
  4. Росія (1+12) +1:47.0
  5. Норвегія (2+15) +2:03.7
  6. Білорусь (3+9) +2:10.0

...

  • 10. Україна (0+12) 3:25.0
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт